Kurs języka włoskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Katowicach?

Jesteś mieszkańcem Katowic i szukasz kreatywnego sposobu na spędzenie wolnego czasu? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć kompetencję? Postaw na naukę włoskiego w ProfiLingua. Niektórzy twierdzą, że jest jednym z najpiękniejszych języków na świecie. Jego nauka pod okiem wykształconego specjalisty będzie produktywna i przyjemna. Po krótkim czasie zauważysz pierwsze efekty, a po skończeniu kursu zdobędziesz pożądaną wiedzę i nową zdolność. Pracodawca przychylniej rozważy Twoje CV widząc, że poświęcasz czas na naukę oryginalnych języków. Możesz również zapisać swoje dzieci, bez względu na poziom zaawansowanie językowego. Sprawdź ile możesz zyskać dzięki naszej szkole językowej. Nie wiesz jak zacząć? Rozwiąż nasz bezpłatny test włoskiego, a my oddzwonimy z gotową ofertą. Mieszasz w Katowicach? Przyjdź do naszej placówki i porozmawiaj z konsultantem o najlepszej dla Ciebie formie nauki.

Kurs języka włoskiego Katowice

Włoski Katowice to zestaw profesjonalnych kursów dla każdego, kto marzy o nauce tego pięknego języka. Dzięki elastycznemu grafikowi oraz urozmaiconej ofercie możesz skorzystać z naszych usług nawet, jeśli jesteś osobą pracującą. Oferujemy kursy maturalne, wakacyjne, intensywne czy konwersacyjne. Wszystkie, mogą odbyć się w formie indywidualnej lub grupowej, w zależności od Twoich preferencji. Prowadzimy rozmaite formy współpracy dla firm i kursy dla dzieci. Każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania i pozwoli na produktywną naukę języka włoskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Katowicach?

Języka włoskiego uczy się bardzo przyjemnie, ponieważ jest logiczny i ma nieskomplikowaną gramatykę. Nie oznacza to jednak, że jego nauka nie będzie wymagała systematycznej pracy i zaangażowania. Dzięki temu, kończąc kurs poczujesz satysfakcję z realizacji swoich celów, a kolejne wyzwania przyjdą o wiele łatwiej. W naszej szkole nie tylko zyskasz wiedzę w zakresie języka włoskiego. Nauczymy Cię również odważnie mówić, co jest najważniejsze w poszerzaniu językowych kompetencji. Pracując w grupie zbudujesz pewność siebie i poznasz nowych, ambitnych ludzi. Wspólnie przeżyjcie przygodę, jaką jest nauka włoskiego w Katowicach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe