Indywidualne kursy językowe

Dlaczego warto skorzystać z kursu językowego indywidualnego?

Ten rodzaj kursu kierowany jest przede wszystkim do osób pracujących, niepewnych siebie i tych, którzy chcą skupić się na konkretnym aspekcie nauki języków obcych. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się kurs indywidualny, który prowadzony jest w odpowiednich dla Ciebie terminach, byś mógł swobodnie połączyć naukę z innymi obowiązkami. Poza tym zajęcia odbywają się wyłącznie w obecności lektora, którego zadaniem jest pomoc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Możesz w ten sposób przełamać barierę językową, płynnie rozmawiać w innym języku i skoncentrować się na przydatnej Ci tematyce kursu.

Dla kogo kurs językowy indywidualny?

Nie czujesz się pewnie, mówiąc w obcym języku przy innych osobach? Wolisz skupić się na swoich brakach i powtarzać materiał sam na sam z lektorem? W takim razie nasz kurs indywidualny jest idealny dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Poza tym możesz zająć się nauką na odpowiednim poziomie, by po ukończeniu kursu osiągnąć wyższy stopień znajomości języka.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Nasz kurs językowy indywidualny Profi Lingua jest prowadzony przez doświadczonych lektorów, którzy potrafią zrozumieć i wesprzeć naszych kursantów w razie braku pewności siebie.

Co zyskasz dzięki kursowi językowemu indywidualnemu?

Na pewno możesz liczyć na indywidualne podejście naszych prowadzących, którzy po uprzednim sprawdzeniu Twoich umiejętności, będą w stanie określić, które części wiedzy wymagają uzupełnienia lub powtórzenia. Podczas kursu możesz przygotować się zarówno do egzaminów certyfikowanych, które są także organizowane w naszej szkole, jak i podnieść swoje kwalifikacje językowe z innych względów. Stawiamy przede wszystkim na naukę w praktyce, dlatego ćwiczymy z naszymi kursantami podczas mówienia, słuchania i czytania ze zrozumieniem oraz poprawnego pisania, co w rezultacie wystarczy, byś poczuł się swobodniej mówiąc w obcym języku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua, ważny w okresie 01.05 – 15.07.2021r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe