Zachęcamy do kontaktu telefonicznego

pon. - pt. w godzinach 11:00 - 19:00
sob. w godzinach 9:00 - 14:00

Szkoła językowa we Wrocławiu

Jakiego języka chcesz się uczyć?

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej we Wrocławiu?

Zapewniamy świetne rezultaty w nauce, dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom – przede wszystkim materiały i publikacje renomowanych wydawnictw. Dodatkowo zajęcia urozmaicone są poprzez wykorzystanie technologii oraz tablic interaktywnych. Nad jakością lekcji czuwają doświadczeni metodycy. Wszystko to czyni naukę przyjemną i skuteczną.

Dla kogo jest kurs w ProfiLingua we Wrocławiu?

W ProfiLingua we Wrocławiu zajęcia dopasowane są do potrzeb każdego ucznia. Oferujemy zajęcia:


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

Wieloletnie doświadczenie w skutecznym nauczania sprawia, że uczniowie chętnie korzystają z szerokiej oferty naszych kursów. U nas możesz uczyć się języków obcych na różnym poziomie zaawansowania. Kursy językowe skierowane są:


 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z pasją do nauki – uczymy każdego, niezależnie od predyspozycji i wieku!

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej we Wrocławiu?

Z ProfiLingua osiągniesz wszystkie zamierzone cele, dzięki praktycznemu podejściu do nauki języków obcych. Bez problemu możesz posługiwać się językiem w wielu sytuacjach życia codziennego. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne zastosowanie języka oparte na metodzie komunikatywnej, aby móc swobodnie porozumiewać się z innymi oraz nabrać płynności językowej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

 • Kontakt do szkoły językowej we Wrocławiu

 • Adres

  ul. Ruska 11/12

  50-079 Wrocław

 • Telefon

  723 693 137

  883 984 046

 • Telefon

  723 693 137

  883 984 046

Opinie słuchaczy ProfiLingua

Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe