Kurs języka ukraińskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego we Wrocławiu?

Chcesz nauczyć się ukraińskiego? Przyda Ci się podczas podróżowania albo w pracy? Niezależnie od powodu, dla którego chcesz się uczyć, warto z nami rozpocząć swoją przygodę z językiem ukraińskim. Wykorzystujemy metodę komunikatywną na zajęciach, która sprawia, że przyswajamy język w praktyce oraz podczas mówienia. Pozwala to na opanowanie języka przede wszystkim w mowie, aby komunikowanie się nie stanowiło problemów. Ponadto chcemy, abyś nauczył się najważniejszych zagadnień językowych, a ukraiński stanie się dla Ciebie przyjemnym i prostym językiem. Nasza szkoła indywidualnie dopasowuje się do potrzeb ucznia, elastycznie podchodząc do planu zajęć oraz wyboru kursów.

Kurs języka ukraińskiego Wrocław

Nasza szkoła realizuje zajęcia dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ukraińskim lub chcą kontynuować ją na wyższym poziomie. Specjalizujemy się w kilku rodzajach kursów, które dopasowane są względem naszych umiejętności. Nasza szkoła oferuje bogatą ofertę kursów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych, a nasza wykwalifikowana kadra lektorów będzie czuwać nad postępami pracy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego we Wrocławiu?

Zyskasz więcej pewności siebie, dzięki temu przełamiesz barierę językową i lepiej porozumiesz się z innymi w codziennych sytuacjach. Bez problemu dogadasz się z obcokrajowcami oraz innymi osobami, które używają ukraińskiego. Nasza innowacyjna metoda wykorzystuje język w praktyce, co jest niezwykle przydatne. Nauczysz się czytać, pisać, mówić oraz rozumieć po ukraińsku, a także zadbasz o prawidłowy akcent, słownictwo czy gramatykę. Gwarantujemy, że po ukończonym kursie Twój język ukraiński wejdzie na wyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe