Nauka języka czeskiego

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

Wydawałoby się, że język czeski jest bardzo podobny do polskiego i bez trudu można dogadać się z tamtejszymi mieszkańcami. Jednak w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej – konieczne jest praktyczne przygotowanie do mówienia po czesku, dlatego zapraszamy na nasz kurs w szkole ProfiLingua. Nauczymy Cię swobodnie pisać, czytać, słuchać ze zrozumieniem i przede wszystkim komunikować się po czesku. Język ten faktycznie brzmi podobnie do naszego, aczkolwiek istnieją pewne niuanse, o których opowiemy Ci na zajęciach.

Dla kogo kurs języka czeskiego?

Planujesz podjąć pracę w Czechach? A może zaczynasz tam niedługo studiować? Potrzebna będzie Ci chociaż podstawowa wiedza i pewność w mówieniu po czesku – my Ci w tym pomożemy.

Prowadzone przez nas kursy języka czeskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs czeskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce czeskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po czesku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne czeskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe