Nauka języka czeskiego

Dlaczego warto uczyć się czeskiego?

Wydawałoby się, że język czeski jest bardzo podobny do polskiego i bez trudu można dogadać się z tamtejszymi mieszkańcami. Jednak w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej – konieczne jest praktyczne przygotowanie do mówienia po czesku, dlatego zapraszamy na nasz kurs w szkole ProfiLingua. Nauczymy Cię swobodnie pisać, czytać, słuchać ze zrozumieniem i przede wszystkim komunikować się po czesku. Język ten faktycznie brzmi podobnie do naszego, aczkolwiek istnieją pewne niuanse, o których opowiemy Ci na zajęciach.

Dla kogo kurs języka czeskiego?

Planujesz podjąć pracę w Czechach? A może zaczynasz tam niedługo studiować? Potrzebna będzie Ci chociaż podstawowa wiedza i pewność w mówieniu po czesku – my Ci w tym pomożemy.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Podzieliliśmy nasze kursy na konkretne poziomy zaawansowania, aby każdy znalazł tutaj dla siebie miejsce i ukończył kurs z nową wiedzą oraz umiejętnościami.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Możesz zdecydować się na kurs grupowy lub indywidualny, gdzie będziesz miał okazję potrenować swoje braki i rozwiać wszelkie wątpliwości z pomocą naszego lektora języka czeskiego.

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego?

Na pewno nie zdarzy Ci się już nigdy więcej popełnienie „czeskiego błędu”, a to za sprawą naszej metody komunikatywnej. Zadbamy, by cała zdobyta u nas wiedza przekształciła się w praktyczne zdolności do mówienia, czytania i pisania po czesku. Będziesz w stanie poprowadzić każdą rozmowę, a to dzięki słuchaniu ze zrozumieniem i bogatemu słownictwu. Nauka w naszej szkole ProfiLingua to nie tylko zapamiętywanie informacji i rozwiązywanie zadań, ale przede wszystkim konwersacje i stosowanie języka czeskiego w codziennych i bardziej formalnych sytuacjami, z którymi rzeczywiście będziesz miał do czynienia.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe