Nauka języka rosyjskiego

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

To bardzo trudny, lecz wpadający w ucho język, który możemy często słyszeć od naszych wschodnich sąsiadów. Język rosyjski po opanowaniu postaw staje się bardziej przyjazny i zrozumiały, a dokonać tego możesz w naszej szkole językowej ProfiLingua. Prowadzimy kursy języka rosyjskiego od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego. Możesz zapisać się na zajęcia grupowe lub indywidualne, w zależności od Twoich upodobań. Zakres tematyczny także się dopasowywany do zainteresowań i potrzeb naszych kursantów, by nauka rosyjskiego przydała im się w życiu prywatnym lub zawodowym.

Dla kogo kurs języka rosyjskiego?

Nasza szkoła nie ma żadnych ograniczeń, dlatego zapraszamy na kurs rosyjskiego zarówno młodszych, jak i starszych chętnych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Oferta ProfiLingua jest podzielona w zależności od stopnia zaawansowania kursantów, których wiedza i umiejętności sprawdzane są przed przypisaniem do grup.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Wbrew pozorom rosyjska cyrylica oraz gramatyka wcale nie są tak trudne – przekonają Cię nasi sprawdzeni lektorzy oraz skuteczna metoda nauczania.

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego?

Zwiększymy Twoją pewność siebie podczas mówienia po rosyjsku, który stanie się dla bardziej naturalny. Poza tym stosowana przez naszą szkołę metoda komunikatywna sprawi, że ze zrozumieniem będziesz czytał i słuchał innych po rosyjsku, a do tego nauczymy Cię poprawnie pisać w tym języku. Wszystko wykorzystasz we własnych celach, ale na pewno będziesz bardziej pewny swoich umiejętności i bez problemów dogadasz się z obcokrajowcami. Zainwestuj w swoje zdolności lingwistyczne, a my już pomożemy Ci je podnieść na najwyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe