Nauka języka rosyjskiego

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego?

To bardzo trudny, lecz wpadający w ucho język, który możemy często słyszeć od naszych wschodnich sąsiadów. Język rosyjski po opanowaniu postaw staje się bardziej przyjazny i zrozumiały, a dokonać tego możesz w naszej szkole językowej ProfiLingua. Prowadzimy kursy języka rosyjskiego od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego. Możesz zapisać się na zajęcia grupowe lub indywidualne, w zależności od Twoich upodobań. Zakres tematyczny także się dopasowywany do zainteresowań i potrzeb naszych kursantów, by nauka rosyjskiego przydała im się w życiu prywatnym lub zawodowym.

Dla kogo kurs języka rosyjskiego?

Nasza szkoła nie ma żadnych ograniczeń, dlatego zapraszamy na kurs rosyjskiego zarówno młodszych, jak i starszych chętnych.

Prowadzone przez nas kursy języka rosyjskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs rosyjskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce rosyjskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po rosyjsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne rosyjskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe