Kurs języka rosyjskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Poznaniu?

Rosyjski to wbrew pozorom trudny, ale wpadający w ucho język, który możemy często usłyszeć od naszych wschodnich sąsiadów. Posługuje się nim bardzo duża ilość osób nie tylko w Rosji, ale również innych krajach szczególnie Europy Wschodniej i Azji. Gdy już opanujesz rosyjski, zobaczysz, że jest on bardzo przyjazny i zrozumiały. Wystarczy jedynie znaleźć odpowiednią metodę nauki, np. komunikatywną, która w praktyczny sposób uczy języka. Jeśli chcesz nauczyć się rosyjskiego, zapisz się do ProfiLingua w Poznaniu. Prowadzimy kursy języka rosyjskiego, więc możesz śmiało zapisać się na odpowiedni kurs, który dopasowany jest do Twoich upodobań. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka z nami była przede wszystkim przyjemna, a rosyjski mógł przydać Ci się w życiu prywatnym lub zawodowym.

Kurs języka rosyjskiego Poznań

ProfiLingua to szkoła, która specjalizuje się w nauce języków obcych, w tym również rosyjskiego. U nas możesz uczyć się tego języka od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego. Wystarczy wybrać, jaki kurs Cię interesuje – grupowy, indywidualny, a może online? Wybór zależy od Ciebie! Jeśli jednak nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, który pozwoli dopasować odpowiednie zajęcia. Gramatyka, mówienie, czy pismo rosyjskie wcale nie jest takie trudne, a nasi sprawdzeni oraz doświadczeni lektorzy przekonają Cię, że warto uczyć się tego języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Poznaniu?

Kurs rosyjskiego pozwoli Ci zwiększyć swoją pewność siebie podczas porozumiewania się po rosyjsku, a także stanie się to dla Ciebie naturalny i przyjemny w posługiwaniu język. Metoda komunikatywna, którą prowadzimy w naszej szkole, umożliwia pisanie, czytanie oraz przede wszystkim mówienie po rosyjsku poprawnie oraz płynnie. Z pewnością warto, abyś inwestował w swoje zdolności językowe, a my pomożemy Ci osiągnąć odpowiedni poziom. Skuteczne efekty nauki zauważysz bardzo szybko.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe