Kursy językowe grupowe

Dlaczego warto skorzystać z kursu językowego grupowego?

Nauka języków powinna sprawiać przede wszystkim mnóstwo przyjemności i satysfakcji, dlatego też zachęcamy do udziału w naszych kursach językowych grupowych. To świetna okazja do przełamania swoich barier językowych i zwiększenie pewności siebie podczas mówienia. Zajęcia w szkole językowej ProfiLingua odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, co daje maksymalny komfort i możliwość poświęcenia równej ilości czasu każdemu z kursantów. Grupy tworzone są w oparciu o stopień znajomości języka i potrzeby uczestników, dzięki czemu nasi lektorzy mogą prowadzić zajęcia zrozumiale i ciekawie dla wszystkich.

Dla kogo kurs językowy grupowy?

Swoją ofertę nauki różnych języków kierujemy do każdego, kto czuje się bardziej zmotywowany przy obecności innych na tym samym poziomie znajomości języka. Nasz kurs przeznaczony jest:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Ponadto nasze kursu grupowe dzielone są w zależności od stopnia zaawansowania:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Jeśli chcesz nauczyć się jednego z oferowanych przez nas języków i poznać przy okazji kilka nowych osób o podobnych zainteresowaniach czy celach, koniecznie zapisz się do naszej szkoły ProfiLingua.

Co zyskasz dzięki kursowi językowemu grupowemu?

Przede wszystkim pewność siebie podczas rozmów w obcym języku – nie będą już istniały dla Ciebie żadne przeszkody. Bez trudu będziesz w stanie komunikować się z innymi, a to za sprawą naszej komunikatywnej metody nauczania, gdzie stawiamy na rozwój praktycznych umiejętności: czytania ze zrozumieniem, słuchania, pisania i mówienia. Z naszą pomocą podniesiesz swój poziom znajomości języka, a prowadzone zajęcia będą dotyczyły tematyki, która obecnie Cię interesuje lub okaże się przydatna w Twoim życiu osobistym lub zawodowym.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy ProfiLingua

* Promocja trwa w okresie 1-15 grudnia 2021 roku i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe