Szkoła językowa w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Poznaniu?

Stawiamy na rozwój naszych uczniów, aby mogli z łatwością posługiwać się językiem obcym. Prowadzimy warsztaty tematyczne oraz konwersacje, a na zajęciach wykorzystywana jest nowoczesna technologia oraz materiały i publikacje renomowanych wydawnictw.

Dla kogo kurs w ProfiLingua w Poznaniu?

ProfiLingua to kursy dla różnych grup wiekowych. Oferujemy zajęcia:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zapewniamy nauczanie języków obcych na wybranym stopniu zaawansowania, możesz skorzystać z kursów:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Skorzystaj z oferty ProfiLingua i wybierz jeden z kursów dostosowanych do Twoich potrzeb.

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej w Poznaniu?

Gwarantujemy pomoc ze strony doświadczonej kadry lektorskiej, dzięki której osiągniesz oczekiwane efekty. Pełnimy nieprzerwany nadzór nad jakością zajęć, a to wszystko w trosce o najwyższe zadowolenie każdego ucznia. Zyskujesz możliwość nauki języków obcych na wielu płaszczyznach, aby mówienie na co dzień nie stanowiło bariery komunikacyjnej.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe