Kurs języka duńskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Poznaniu?

Chcesz nauczyć się języka duńskiego? W ProfiLingua to możliwe! Oferujemy kurs duńskiego dla każdego – niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Z nami nauczysz się języka skutecznie oraz w przyjemnej atmosferze. Nie obchodzi nas powód, dla którego chcesz się uczyć. Jednak obecnie zainteresowanie zarówno językami, jak i kulturą skandynawską jest bardzo duże. Dlatego, jeśli chcesz uczyć się duńskiego, to odpowiednia okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować swoją edukację na wyższym poziomie. ProfiLingua wykorzystuje metodę komunikatywną, metodę naturalną, metodę immersji oraz metodę dualną, aby poznanie języka było w pełni naturalne. Dzięki temu po zakończeniu kursu będziesz mógł w sposób swobodny posługiwać się duńskim na każdym kroku.

Kurs języka duńskiego Poznań

W ProfiLingua uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych, dlatego do nas może zapisać się każdy. Podchodzimy elastycznie do ucznia, zapewniając mu indywidualny plan nauki, aby uczenie się języków nie kolidowało z innymi obowiązkami. Nauka duńskiego ma być przede wszystkim przyjemnością, dlatego w naszej placówce masz do czynienia z doświadczoną kadrą lektorów, która sprawi, że zajęcia będą ciekawe oraz zapoznają Cię z niezbędną wiedzą. Następnie wykorzystasz zdobyte informacje podczas rozmów w języku duńskim na co dzień.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Poznaniu?

Przede wszystkim przełamiesz swoją barierę językową, a naszym głównym założeniem jest realizacja Twojego zamierzonego celu. Stawiamy na poznanie języka w praktyce, dlatego bez problemu poznasz wszystkie tajniki słownictwa, gramatyki czy poprawnej wymowy, a następnie wykorzystasz to podczas rozmów z Duńczykami czy obcokrajowcami. W naszej placówce w Poznaniu oferujemy dużą ilość kursów, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie. U nas uczysz się grupowo, indywidualnie oraz online – wybierasz zajęcia, które Ci najbardziej odpowiadają. Nasz kurs duńskiego będzie dla Ciebie fantastyczną przygodą, która w głównej mierze będzie polegać oczywiście na nauce języka.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe