Nauka języka duńskiego

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

To jeden z języków skandynawskich, którego przede wszystkim używa się w Danii. Zatem jeśli planujesz wyjazd w tamte okolice i chcesz zajmować się przykładowo tłumaczeniem, to trafiłeś w dziesiątkę. W naszej szkole językowej ProfiLingua możesz zapisać się na kurs duńskiego, na którym dowiesz się wszystkiego od podstaw. Na pewno warto uczyć się tego języka, ponieważ nie jest on na tyle oblegany i popularny, a więc istnieje niewielka konkurencja osób o podobnych kompetencjach. Możesz wyróżnić się znajomością duńskiego i realizować własne pasję lub używać go w celach zarobkowych.

Dla kogo kurs języka duńskiego?

Kurs prowadzony jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani językiem duńskim lub potrzebują podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia podczas kursu duńskiego mogą odbywać się na różnych stopniach zaawansowania, które dopasowane są indywidualnie pod Ciebie.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

ProfiLingua jako jedna z nielicznych szkół językowych umożliwia naukę języka duńskiego na różnych poziomach, z wyszczególnieniem na odrębne tematy i posiada wykwalifikowany zespół lektorów duńskich.

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego?

To świetny pomysł na zapełnienie czasu wolnego i naukę innego języka obcego, którym możesz pochwalić się wśród znajomych, a także podczas rozmów rekrutacyjnych. Nasz kurs duńskiego będzie dla Ciebie fantastyczną przygodą, która w głównej mierze będzie polegać na nauce w praktyce, mówieniu po duńsku, ćwiczeniu gramatyki, słuchaniu i czytaniu ze zrozumieniem oraz prawidłowym pisaniu. Gwarantujemy, że po 120 godzinach nauki z ProfiLingua poczujesz się pewniej i zaczniesz płynnie komunikować się po duńsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie szkoły ProfiLingua, ważny w okresie 01.04 – 31.05.2021r. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, wyraź powyższe zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą wszystkich kanałów komunikacji elektronicznej (e-mail/sms/kontakt telefoniczny).
(Szczegóły)
Wszystkie kursy językowe