Nauka języka duńskiego

Dlaczego warto uczyć się duńskiego?

To jeden z języków skandynawskich, którego przede wszystkim używa się w Danii. Zatem jeśli planujesz wyjazd w tamte okolice i chcesz zajmować się przykładowo tłumaczeniem, to trafiłeś w dziesiątkę. W naszej szkole językowej ProfiLingua możesz zapisać się na kurs duńskiego, na którym dowiesz się wszystkiego od podstaw. Na pewno warto uczyć się tego języka, ponieważ nie jest on na tyle oblegany i popularny, a więc istnieje niewielka konkurencja osób o podobnych kompetencjach. Możesz wyróżnić się znajomością duńskiego i realizować własne pasję lub używać go w celach zarobkowych.

Dla kogo kurs języka duńskiego?

Kurs prowadzony jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani językiem duńskim lub potrzebują podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom zaawansowania.

Prowadzone przez nas kursy języka duńskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs duńskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce duńskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po duńsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne duńskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe