Kurs języka duńskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się duńskiego w Krakowie?

Chcesz wyjechać do Danii w celach zarobkowych lub prywatnych? Lubisz podróżować albo interesujesz się kulturą skandynawską? Z pewnością znajomość duńskiego będzie konieczna, jeśli zależy Ci, aby porozumiewać się z innymi w codziennym życiu. Nasza szkoła ProfiLingua oferuje kurs duńskiego w oparciu o metodę komunikatywną. Wykorzystujemy język w praktyce, a naszym głównym celem jest rozwój językowy, ale i umiejętność nawiązywania kontaktów czy współpracy w grupie. Na zajęciach prowadzimy dyskusje oraz negocjacje, a także zdobywamy zdolność samodzielnego pozyskiwania informacji. Zapewniamy indywidualny plan nauki, dzięki któremu nauka w ProfiLingua będzie przyjemna i łatwa.

Kurs języka duńskiego Kraków

W skutecznej nauce języka duńskiego pomoże Ci nasza wykwalifikowana kadra lektorów, która czuwa nad postępami pracy i jej zadaniem jest, aby nauczyć Cię wszystkich zagadnień związanych z językiem duńskim. Dzięki nam masz szansę poznać język od praktycznie każdej strony. Jeśli chcesz wybrać dla siebie odpowiedni kurs, wypełnij bezpłatny test duńskiego, dzięki któremu poznasz, które zajęcia będą właśnie dla Ciebie. Podchodzimy elastycznie do ucznia, aby nauka była jak najbardziej dopasowana do jego potrzeb.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka duńskiego w Krakowie?

W ProfiLingua uczymy odpowiednią metodą, która przypomina model zbliżony do przyswajania języka ojczystego. Pomagamy przełamać barierę językową, co sprawia, że o wiele łatwiej posługujesz się językiem w pracy, w szkole, w trakcie podróży czy podczas swobodnej rozmowy z drugą osobą. Na zajęciach poruszamy interesujące tematy, dzięki temu nauka staje się ciekawa, a zdobycie odpowiedniej wiedzy nie jest problemem. U nas warto uczyć się języka duńskiego, ponieważ dążymy do realizacji zamierzonego celu. Nauczysz się mówić, pisać, czytać, słuchać, czy rozumieć po duńsku, a to wszystko dzięki kursom w naszej placówce w Krakowie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe