Nauka języka portugalskiego

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

To bardzo dźwięczny i stosunkowo prosty język, którego można się szybko nauczyć. Dlatego właśnie zachęcamy wszystkich do zapisania się na kurs języka portugalskiego w naszej szkole ProfiLingua. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, by poznać nowy język lub podszkolić swoje umiejętności mówienia, czytania, pisania czy słuchania po portugalsku. W rezultacie bez problemu dogadasz się z obcokrajowcami, podejmiesz tam pracę czy rozpoczniesz studia w Portugalii – spełniaj marzenia z ProfiLingua od teraz.

Dla kogo kurs języka portugalskiego?

Uczyć się portugalskiego może każdy, a my Ci w tym pomożemy. Dopasujemy się w razie potrzeby to Twoich możliwości czasowych i opracujemy wspólny plan nauki portugalskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Możesz też zacząć swoją naukę na różnych poziomach, w zależności od Twoich poprzednich doświadczeń, wiedzy i umiejętności lingwistycznych, które sprawdzamy przed przypisaniem do grup.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Na pewno nie pożałujesz swojego wyboru, a efekty zauważysz już po kilku lekcjach z naszymi lektorami. Posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także wspaniałe i pełne zrozumienia podejścia do naszych kursantów.

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego?

Wyjazd za granicę nie będzie dla Ciebie już żadną przeszkodą. Rozmowa po portugalsku stanie się prosta i naturalna. Stres podczas konwersacji przestanie Ci towarzyszyć. To tylko część zalet związanych z zapisaniem się do naszej szkoły językowej ProfiLingua na kurs portugalskiego. Polecamy naukę tego języka zarówno osobom młodszym, jak i starszym, by otworzyć sobie więcej możliwości. Nauka wcale nie musi wyglądać tradycyjnie – możesz zapisać się równie dobrze na kurs indywidualny portugalskiego, gdzie wszystko będzie dopasowane do Twoich możliwości, a nauka będzie przebiegać w odpowiednim dla Ciebie tempie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe