Nauka języka portugalskiego

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego?

To bardzo dźwięczny i stosunkowo prosty język, którego można się szybko nauczyć. Dlatego właśnie zachęcamy wszystkich do zapisania się na kurs języka portugalskiego w naszej szkole ProfiLingua. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, by poznać nowy język lub podszkolić swoje umiejętności mówienia, czytania, pisania czy słuchania po portugalsku. W rezultacie bez problemu dogadasz się z obcokrajowcami, podejmiesz tam pracę czy rozpoczniesz studia w Portugalii – spełniaj marzenia z ProfiLingua od teraz.

Dla kogo kurs języka portugalskiego?

Uczyć się portugalskiego może każdy, a my Ci w tym pomożemy. Dopasujemy się w razie potrzeby to Twoich możliwości czasowych i opracujemy wspólny plan nauki portugalskiego.

Prowadzone przez nas kursy języka portugalskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs portugalskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce portugalskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po portugalsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne portugalskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe