Kurs języka portugalskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Krakowie?

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu, by wyróżnić się na tle innych – dlaczego nie zainwestować w naukę niszowego języka? Niesie to ze sobą same korzyści, takie jak zwiększone szanse na zatrudnienie w prestiżowej firmie, swobodne podróżowanie za granicę i możliwość przeprowadzki do krajów portugalskojęzycznych na stałe. Zapewnij sobie, lub swojemu dziecku pewniejszą przyszłość i rozpocznijcie przygodę z portugalskim w Krakowie. Oferujemy rozmaite kursy i szkolenia, dlatego u nas każdy znajdzie program spersonifikowany do indywidualnych potrzeb.

Kurs języka portugalskiego Kraków

W naszej szkole uczyć mogą się zarówno dzieci, dorośli jak i młodzież. Dla każdej z tych grup, bez względu na poziom umiejętności, przygotujemy odpowiedni kurs. Bardziej zapracowanym polecamy kursy intensywne, online lub indywidualne. Z kolei jeżeli chcesz poznać ciekawych ludzi i przełamać barierę językową, zapisz się na kurs grupowy w formie standard lub konwersacyjny. W każdej chwili możesz wziąć udział w egzaminach międzynarodowych, aby jeszcze bardziej wzbogacić swoje CV.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Krakowie?

Ludzie znający języki mają o wiele większą lekkość w nauce jakichkolwiek innych rzeczy. Nauka portugalskiego wpłynie pozytywnie na Twój mózg i sprawi, że kolejne wyzwania będą przychodziły o wiele prościej. Podczas zajęć, wspólnie z grupą lub lektorem przełamiesz blokadę językową i nauczysz się jak skutecznie konstruować komunikaty po portugalsku. Inwestycja we własny rozwój to najlepsza z możliwych, ponieważ przynosi realne i widoczne korzyści już po krótkim czasie. Odwiedź naszą placówkę w Krakowie, lub wypełnij bezpłatny test portugalskiego i zobacz, że nauka języka nigdy nie była prostsza!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe