Kursy językowe egzaminacyjne

Dlaczego warto skorzystać z kursu językowego egzaminacyjnego?

Od lat przeprowadzamy w naszej szkole językowej Profi Lingua kursy przygotowujące do egzaminów językowych, a także zajmujemy się organizacją certyfikowanych egzaminów. Z naszej oferty skorzystało już mnóstwo osób, które pozytywnie zaliczyły etap końcowy i uzyskały międzynarodowy dokument potwierdzający ich zdolności językowe. Podczas kursu egzaminacyjnego stawiamy na naukę najważniejszych umiejętności, które sprawdzane są podczas ćwiczeń i egzaminów próbnych dostosowanych do poziomu i tematyki wybranego egzaminu.

Dla kogo kurs językowy egzaminacyjny?

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem potwierdzenia w formie certyfikatu językowego, koniecznie zgłoś się na nasz kurs egzaminacyjny, a my przygotujemy Cię do niego w 100%.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

W zależności od wybranego egzaminu końcowego, kurs jest przeprowadzany na odpowiednim poziomie:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Wszystkie kursy uwzględniają niezbędne techniki i wymogi egzaminacyjne, dzięki czemu nic nie zaskoczy Cię podczas samego sprawdzianu Twojej wiedzy i umiejętności.

Co zyskasz dzięki kursowi językowemu egzaminacyjnemu?

Poznasz wszystkie zadania i ćwiczenia, które mogą pojawić się na egzaminie pisemnym czy ustnym. Naszym celem jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne kursantów, by mogli bez problemu podejść do egzaminu i uzyskać certyfikat z jak najwyższą oceną. Lektorzy z Profi Lingua są do Twojej dyspozycji, a więc w razie niejasności możesz zawsze zwrócić się do nich o pomoc. Możesz kolejno przystąpić do kursu egzaminacyjnego: FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI, YLE, KET i PET, wśród których znajdzie się zarówno coś dla studentów i dorosłych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności językowe, jak i dzieci dopiero zaczynających swoją przygodę z językami.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe