Jak znaleźć czas na naukę języka obcego?

Pomyślę o tym jutro, zajrzę do tego później, może kiedyś mi się uda… Jeśli nie chcesz, by Twoje romansowanie z językiem obcym przeminęło z wiatrem, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Rodzajniki w języku niemieckim

Rodzajniki? Z pozoru banalny i nieskomplikowany temat. Jednak pierwsze wrażenie bywa mylące. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w dzisiejszym artykule i sprawdź, ile wiesz na temat rodzajników w języku niemieckim.

Czy dyslektykowi trudniej nauczyć się języka obcego?

Czego potrzebuje dyslektyk, który chce się uczyć języków obcych? Przeczytaj artykuł, aby poznać lepiej naturę dysleksji.

Czy samodzielna nauka języka obcego jest możliwa?

Kupiłeś już podręczniki i zeszyty ćwiczeń, ściągnąłeś pomocne aplikacje. Siadasz do nauki i nagle.. nachodzą Cię wątpliwości: czy mogę nauczyć się języka obcego bez niczyjej pomocy?! Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym artykule.

Tryb Condizionale w języku włoskim. Wszystko, co powinieneś wiedzieć

Poznałeś różne czasy w języku włoskim, ale nie masz zielonego pojęcia, czym jest tryb condizionale? Nic nie szkodzi. Poznaj tryb przypuszczający/warunkowy i dowiedz się wszystkiego, co najważniejsze na dobry początek.

Jak doskonalić wymowę po francusku?

Gdybym tylko urodził, urodziła się we Francji… To pewnie byłoby mi łatwiej nauczyć się francuskiej wymowy. Znasz to z autopsji? Pora wziąć sprawy w swoje ręce i zamiast gdybania, przejść do rzeczy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak doskonalić mówienie po francusku.

Jak uczyć się słówek? Metody nauki

Mamy dobrą wiadomość - istnieje mnóstwo metod, które ułatwiają uczenie się i zapamiętywanie nowego słownictwa. Jakie? Przeczytaj w artykule!

Co wspólnego ma Beyonce z drugim okresem warunkowym w języku angielskim?

Okresy warunkowe w języku angielskim często przyprawiają uczących się o zawrót głowy. Bo nie dość, że jest ich w sumie pięć (trzy zwykłe i dwa mieszane) to każdy ma inny zastosowanie i inna strukturę.

Ile jest czasów w języku angielskim 12, 16 czy może 3?

Gramatyka angielska sprawia uczącym się języka wiele problemów. Najwięcej kłopotów jest z rozróżnieniem czasów oraz ich właściwym zastosowaniem. Przy tej okazji często pojawia się pytanie: Ile właściwie jest czasów w języku angielskim?

Czemu warto uczyć się języka portugalskiego?

Zacierające się granice sprawiają, że coraz trudniej wyróżnić się z tłumu i zaimponować otoczeniu znajomością języka obcego. Jeśli więc szukasz czegoś wyjątkowego, z dzisiejszego artykułu dowiesz się, dlaczego warto uczyć się języka portugalskiego.

Sposoby na skuteczną naukę języka hiszpańskiego

Czy istnieją skuteczne sposoby na nauczenie się języka hiszpańskiego? Z tego artykułu dowiesz się, jak to zrobić.

Jak nie zapomnieć języka obcego?

Trzy lata nauki w liceum, dwa lata kursów, udane kontakty z obcokrajowcami oraz podróże, a potem pustka i zapomnienie… Jak temu zapobiec?

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 24
Wszystkie kursy językowe