Nauka języka ukraińskiego

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Umożliwiamy w naszej szkole także naukę języka ukraińskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka ukraińskiego stanie się dla Ciebie banalnie prosta i przyjemna. Po zakończonym kursie zyskasz całą masę praktycznych umiejętności, którzy nie będziesz bał się wykorzystać w rzeczywistości. Nauka ukraińskiego pozwoli Ci na rozwijanie się na wielu płaszczyznach życia, a także zapewni nowe możliwości.

Dla kogo kurs języka ukraińskiego?

Poznanie języka ukraińskiego jest wspaniałym doświadczeniem, a mogą przekonać się o tym wszyscy, którzy tylko wykazują chęć czy potrzebę nauki języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Organizowane przez nas kursy odbywają się na różnych poziomach. Zanim zostaniesz przypisany do jednej z grup, musisz przejść przez nasz proces weryfikacji, by stwierdzić w jakim stopniu opanowałeś język ukraiński.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Zapraszamy do zapisów na kurs grupowy lub indywidualny – sam decydujesz, czy wolisz uczyć się w towarzystwie innych o podobnych zainteresowaniach lub celach, czy jednak czujesz się swobodniej wyłącznie w obecności lektora.

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego?

Podczas zajęć będziemy stopniowo budować Twoją pewność siebie za pomocą naszej skutecznej metody komunikatywnej. Polega ona przede wszystkim na nauce w praktyce, co oznacza, że w trakcie kursu prowadzone są konwersacje na różne tematy, ćwiczysz poprawną wymowę oraz czytanie ze zrozumieniem, osłuchujesz się z akcentem ukraińskim, a także uczysz się pisania i czytania w ich języku. Wszystkie te zdolności jesteś w stanie posiąść w ciągu kilku spotkań z naszym lektorem, a także ćwicząc jednocześnie w domu, by utrwalić materiał.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* rabat od cen katalogowych wakacyjnych grupowych kursów językowych dla dorosłych dostępnych w ofercie ProfiLingua, ważny w okresie 16.07 – 22.08.2021r. Rabat nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami. Rabat nie obowiązuje w szkołach w Legnicy i Ząbkach.
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe