Nauka języka ukraińskiego

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego?

Umożliwiamy w naszej szkole także naukę języka ukraińskiego od podstaw lub kontynuację nauki na wyższym poziomie. Nasi doświadczeni lektorzy posiadają pełen zasób wiedzy, a dodatkowe materiały pomocnicze sprawią, że nauka ukraińskiego stanie się dla Ciebie banalnie prosta i przyjemna. Po zakończonym kursie zyskasz całą masę praktycznych umiejętności, którzy nie będziesz bał się wykorzystać w rzeczywistości. Nauka ukraińskiego pozwoli Ci na rozwijanie się na wielu płaszczyznach życia, a także zapewni nowe możliwości.

Dla kogo kurs języka ukraińskiego?

Poznanie języka ukraińskiego jest wspaniałym doświadczeniem, a mogą przekonać się o tym wszyscy, którzy tylko wykazują chęć czy potrzebę nauki języka.

Prowadzone przez nas kursy języka ukraińskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs ukraińskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce ukraińskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po ukraińsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne ukraińskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe