Kurs języka ukraińskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Krakowie?

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic do wzięcia udziału w naszych profesjonalnych kursach języka ukraińskiego. Ten niedoceniany wschodni sąsiad rośnie w siły, a otwieranie własnej działalności na terenie Ukrainy jest coraz bardziej opłacalne. Być może to Twoja szansa na rozpoczęcie interesów na bliskim wchodzie? Jednak musisz mieć świadomość, że to spora trudność, kiedy nie będziesz znać języka. Przeszkól swoich pracowników i zapisz się na kurs ukraińskiego w Krakowie!

Kurs języka ukraińskiego Kraków

Kursy języka ukraińskiego w Krakowie odbywają się w grupach oraz indywidualnie – w zależności od potrzeb i wymagań naszych uczniów. Bez względu na umiejętności i wiek możesz wziąć udział w naszych szkoleniach i wypracować zdolność porozumiewania się po ukraińsku w dowolnej sytuacji życia. Możesz wybrać spośród wielu rozmaitych rodzajów szkoleń: wakacyjnych, intensywny, online i konwersacyjnych. Specjalizujemy się również w niezawodnych szkoleniach dla firm, podczas których uczymy języka branżowego. Po skończeniu kursy otrzymasz wartościowy certyfikat, jak również szansę na kontynuację nauki na wyższym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Krakowie?

Kursy językowe poprawiają zdolność komunikacji i wzmacniają pewność siebie. Możesz poćwiczyć pracę w grupie i nawiązać nowe znajomości. Wbrew pozorom ukraiński jest bardzo przyjemny w nauce i już po kilku pierwszych lekcjach zobaczysz pierwsze postępy. Pod okiem naszych specjalistów w Krakowie, poznasz ukraińską gramatykę i słownictwo. Pokonasz barierę językową, dzięki czemu podróż i praca na Ukrainie będzie możliwa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe