Nauka języka chińskiego

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Nie mamy żadnych wątpliwości, że w najbliższym czasie język chiński stanie się na tyle popularny, aby powszechnie używać go na całym świecie. Obecnie Chiny stanowią potęgę wśród wielu kultur i z pewnością znajomość tego języka okaże się przydatną umiejętnością w przyszłości. Już teraz możesz zacząć naukę chińskiego w szkole ProfiLingua, gdzie posiadamy wyspecjalizowanych lektorów oraz szereg przydatnych materiałów edukacyjnych. Z naszą pomocą chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i piśmie.

Dla kogo kurs języka chińskiego?

Wszyscy mogą zacząć uczyć się języka chińskiego, a w szczególności osoby, które planują wyjazd w tamtejsze strony. Równie dobrze możesz kontynuować naukę chińskiego i wejść na wyższy poziom zaawansowania.

Prowadzone przez nas kursy języka chińskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


 • dla początkujących
  (A1-A2)

 • dla średnio zaawansowanych
  (B1-B2)

 • dla zaawansowanych
  (C1-C2)

Co więcej, każdy kurs chińskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce chińskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po chińsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne chińskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe