Nauka języka chińskiego

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Nie mamy żadnych wątpliwości, że w najbliższym czasie język chiński stanie się na tyle popularny, aby powszechnie używać go na całym świecie. Obecnie Chiny stanowią potęgę wśród wielu kultur i z pewnością znajomość tego języka okaże się przydatną umiejętnością w przyszłości. Już teraz możesz zacząć naukę chińskiego w szkole ProfiLingua, gdzie posiadamy wyspecjalizowanych lektorów oraz szereg przydatnych materiałów edukacyjnych. Z naszą pomocą chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i piśmie.

Dla kogo kurs języka chińskiego?

Wszyscy mogą zacząć uczyć się języka chińskiego, a w szczególności osoby, które planują wyjazd w tamtejsze strony. Równie dobrze możesz kontynuować naukę chińskiego i wejść na wyższy poziom zaawansowania.

Prowadzone przez nas kursy języka angielskiego odbywają się na kilku poziomach – od podstawowego do najbardziej zaawansowanego.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co więcej, każdy kurs angielskiego może odbywać się w odmiennej formie, która będzie dopasowana do Twoich możliwości, oczekiwań i potrzeb.

Co zyskasz dzięki nauce angielskiego?

Prowadzone w naszej szkole językowej kursy mogą odbywać się w grupach maksymalnie 12-osobowych, gdzie będziesz miał szansę przełamać swoją barierę językową i zacząć swobodniej komunikować się z innymi po angielsku. Z kolei dla mniej pewnych siebie i osób, którym trudniej jest znaleźć czas wolny, polecamy nasze kursy indywidualne angielskiego. Wówczas wspólnie z lektorem będziecie mogli skupić się na najważniejszych dla Ciebie aspektach. Tematyka może być dopasowana do Twoich preferencji, by nauka w naszej szkole stała się dla Ciebie maksymalnie przydatna w praktyce.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe