Nauka języka chińskiego

Dlaczego warto uczyć się chińskiego?

Nie mamy żadnych wątpliwości, że w najbliższym czasie język chiński stanie się na tyle popularny, aby powszechnie używać go na całym świecie. Obecnie Chiny stanowią potęgę wśród wielu kultur i z pewnością znajomość tego języka okaże się przydatną umiejętnością w przyszłości. Już teraz możesz zacząć naukę chińskiego w szkole ProfiLingua, gdzie posiadamy wyspecjalizowanych lektorów oraz szereg przydatnych materiałów edukacyjnych. Z naszą pomocą chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i piśmie.

Dla kogo kurs języka chińskiego?

Wszyscy mogą zacząć uczyć się języka chińskiego, a w szczególności osoby, które planują wyjazd w tamtejsze strony. Równie dobrze możesz kontynuować naukę chińskiego i wejść na wyższy poziom zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Prowadzone przez nas kursy obejmują kilka stopni znajomości języka, które sprawdzamy na samym początku w trakcie zapisania się do szkoły.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Język chiński w ProfiLingua jest uczony w wielu szkołach w całej Polsce, dzięki czemu możesz zgłosić się do najbliższej placówki i rozpocząć nową przygodę z językiem przyszłości.

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego?

Zapoznamy Cię zarówno z pismem chińskim, jak i jego poprawną wymową, byś bez trudu mógł porozumieć się z rodowitym Chińczykiem i innymi obcokrajowcami. Ta umiejętności przyda się jednocześnie w życiu prywatnym, a zwłaszcza zawodowym. Nasz kurs obejmuje naukę na różnych poziomach, gdzie w zależności od stopnia zaawansowania poznajesz odpowiedni zasób słownictwa i zasady gramatyczne. Jeśli będziesz obeznany w tej dziedzinie i czuł się pewnie podczas mówienia, cały stres powinien minąć, a wraz z nim lęk przed używaniem chińskiego w praktyce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania odpowiedniego dla Ciebie Kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowy rabat 5% na nasze usługi, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj powyższe zgody.
(Szczegóły)
Udzielone powyżej zgody możesz wycofać w dowolnym momencie.
Wszystkie kursy językowe