Kurs języka chińskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Rzeszowie?

Kurs języka chińskiego w Rzeszowie jest niezwykle bogatym doświadczeniem, które przynosi wiele korzyści. W naszej szkole możesz nie tylko nauczyć się języka obcego, ale również wpłynąć pozytywnie na swój rozwój i osobowość. Wszystko dzięki naszym zaangażowanym lektorom, którzy dbają o to, by każdy uczestnik brał czynny udział w dyskusjach. Kiedy poznasz język chiński, podróżowanie do Chin, czy praca na terenie tego kraju stanie się możliwa. Ludzie chińskojęzyczni są pożądani na rynku pracy, ponieważ nasz kraj prowadzi coraz więcej interesów z Chinami. Być może to Twoja szansa na godną i rozwojową pracę w międzynarodowej firmie. Możesz zapisać na zajęcia również dzieci, ponieważ nasza szkoła chce, aby rozwijały się w świadomości o różnorodności świata.

Kurs języka chińskiego Rzeszów

Język chiński w Rzeszów to kursy przeznaczone dla ludzi w każdym wieku. Możesz uczyć się od zera lub kontynuować naukę na wyższym poziomie. Zajęcia odbywają się w trybie grupowym oraz indywidualnym. Nasza oferta zawiera kursy: online, konwersacyjne, wakacyjne, dla firm, dla dzieci i młodzieży oraz powtórkowe przed maturą. Wraz z ukończeniem kursu przekażemy Ci wartościowy certyfikat, który może być doskonałym urozmaiceniem CV. Dzięki naszej bogatej ofercie kursów, bez problemu możesz pogodzić zajęcia z pracą, a Twoje dziecko ze szkołą. Profesjonalna kadra nauczycieli dokona wszelkich starań, by nauka w naszej placówce była przyjemna i wartościowa.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Rzeszowie?

Kurs języka chińskiego pozwoli Ci zdobyć wiedzę w zakresie leksyki i gramatyki. Ucząc się w Rzeszowie, masz szansę na nowe znajomości, co może pomóc zbudować Twoją pewność siebie. Pracując w grupie, nauczysz się sztuki dialogu w obcym języku, co jest podstawą znajomości go. Nauka języków niszowych otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości! Masz szansę na podróże do Chin, a nawet możesz rozpocząć tam pracę i godne życie. Rynek poszukuje tłumaczy, więc zyskasz perspektywy zawodowe. To wartościowe doświadczenie, które wpłynie pozytywnie na Twój rozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe