oferta

Wybierz swój kurs

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

W świecie cyfryzacji i globalizacji, kiedy tak dużą rolę odgrywają nowoczesne technologie i języki obce, musimy też dbać o holistyczny rozwój dziecka. Przedszkolaki Bystrzaki to ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci od 4-go roku życia łączące naukę i zabawę, które trenują logiczne myślenie, wspierają koordynację ruchową i aktywizują obie półkule mózgowe. Program obejmuje szereg angażujących eksperymentów.

Co wyróżnia kurs Przedszkolaki Bystrzaki?

✓ niepowtarzalny program zajęć opracowany przez ekspertów w nauczaniu,
✓ zaangażowanie wielu funkcji i procesów umysłowych aktywizujących obie półkule mózgu,
wsparcie dla rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ trening logicznego myślenia i wsparcie koordynacji ruchowej,
✓ darmowy poradnik oprowadzający po kursie (dla rodziców).

Dodatkowe korzyści: możliwość dalszego rozwoju na kursie Bystrzakowa Akademia Naukowa.

» Czytaj więcej

Cena od 2 700 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 700 zł za kurs stacjonarny (60x30 min) w Bielsku-Białej, Białymstoku, Bytomiu, Chełmie, Gdańsku, Częstochowie, Gdyni, Kaliszu, Gliwicach, Kielcach, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu. Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Akademia
Programowania i Rozwoju

Akademia
Programowania i Rozwoju

Odnajdą się tutaj zarówno dzieci od 7-go roku życia, które wcześniej uczestniczyły w warsztatach Przedszkolaki Bystrzaki, jak i te nowo przybyłe, które po raz pierwszy spotykają się z Panem Bystrzakiem. Tym razem wybiorą się w ekscytującą podróż do Galaktyki Tajemnic. Zintegrują wiedzę z różnych przedmiotów ścisłych i humanistycznych oraz zaznajomią się z kodowaniem i programowaniem przy pomocy specjalnej aplikacji.

Co wyróżnia kurs Akademia Programowania i Rozwoju?

✓ zajęcia zgodne z nurtem neurodydaktyki,
program rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ warsztaty w oparciu o nowoczesny model nauczania STEAM - integrujące wiedzę z różnych dziedzin nauki: matematyka, fizyka, biologia, plastyka i muzyka czy kodowanie,
✓ kosmiczna zabawa w towarzystwie Pana Bystrzaka i robota Photona.

Dodatkowe informacje: autorką programu nauczania jest pani Katarzyna Trojańska - ekspertka od edukacji STEAM.

» Czytaj więcej

Cena od 3 500 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 3 500 zł za kurs stacjonarny (60x60 min) w Bytomiu lub Gdańsku. Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Bajkowy angielski 3-5 lat

Bajkowy angielski 3-5 lat

Kurs języka angielskiego w wyjątkowym świecie ukochanych bohaterów filmów przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat, dla których pierwsze spotkanie z językiem obcym musi być wyjątkowe i zapamiętywalne. Dzieci na zajęciach uczą się nie tylko komunikacji po angielsku, ale także nabywają wiedzę o otaczającym je świecie i rozwijają umiejętności przyszłości, takie jak: samoświadomość, świadomość społeczna, krytyczne myślenie i chęć nieustannej nauki.
Cena od 2 100 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 100 zł za grupowy kurs angielskiego online dla dzieci w wieku 3-5 lat (60x30 min). Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

English+Coding

English+Coding

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas którego dzieci używają języka obcego ćwicząc kompetencje komunikacyjne: przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki ciekawym pracom w grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu. Nauka języka odbywa się „przy okazji” poznawania świata i zabawy w doświadczenia z przyrody, fizyki, geografii, matematyki i kodowania.
Cena od 2 150 zł za kurs

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 150 zł za grupowy kurs angielskiego online dla dzieci w wieku 6 lat (60x30 min). Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Masz pytania? Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 15 minut!
  Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .

  Artykuły z bloga

  Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne u dzieci w wieku przedszkolnym?

  Dzieci w wieku przedszkolnym to prawdziwi odkrywcy i wierni naśladowcy, którym z łatwością przychodzi uczenie się nowych rzeczy. Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne?

  Kiedy zapisać dziecko na kurs języka obcego?

  Mały wirtuoz, naukowiec, a może poliglota? W umyśle dorosłego niejeden raz pojawia się pytanie, jaką ścieżkę rozwoju wybrać dla swojego dziecka. Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

  Jak rozmawiać z dzieckiem

  Rozmowa z dzieckiem jest wymagająca, niezależnie od tego w jakim ono jest wieku. Jednak moment, w którym dziecko wychodzi poza domowe ognisko, staje się dla rodzica początkiem labiryntu, przez który musi się przebić, by zrozumieć nowy świat swojego malucha.

  Wszystkie kursy językowe