oferta

Wybierz swój kurs

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

Warsztaty dla dzieci</br>Przedszkolaki Bystrzaki

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

W świecie cyfryzacji i globalizacji, kiedy tak dużą rolę odgrywają nowoczesne technologie i języki obce, musimy też dbać o holistyczny rozwój dziecka. Przedszkolaki Bystrzaki to ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci od 4-go roku życia łączące naukę i zabawę, które trenują logiczne myślenie, wspierają koordynację ruchową i aktywizują obie półkule mózgowe. Program obejmuje szereg angażujących eksperymentów.

Co wyróżnia kurs Przedszkolaki Bystrzaki?

✓ niepowtarzalny program zajęć opracowany przez ekspertów w nauczaniu,
✓ zaangażowanie wielu funkcji i procesów umysłowych aktywizujących obie półkule mózgu,
wsparcie dla rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ trening logicznego myślenia i wsparcie koordynacji ruchowej,
✓ darmowy poradnik oprowadzający po kursie (dla rodziców).

Dodatkowe korzyści: możliwość dalszego rozwoju na kursie Bystrzakowa Akademia Naukowa.

Wymiar czasowy kursu: 30x60 min.

» Czytaj więcej

Cena od 1 400 zł za kurs / 140 zł miesięcznie*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta. ... Niższa cena 1 400 zł (140 zł miesięcznie) za 10 miesięczny kurs stacjonarny (30x60min) w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku, uwzględnia rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 1500 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Warsztaty dla dzieci
Bystrzakowa Akademia Naukowa

Warsztaty dla dzieci</br>Bystrzakowa Akademia Naukowa

Warsztaty dla dzieci
Bystrzakowa Akademia Naukowa

Odnajdą się tutaj zarówno dzieci od 7-go roku życia, które wcześniej uczestniczyły w warsztatach Przedszkolaki Bystrzaki, jak i te nowo przybyłe, które po raz pierwszy spotykają się z Panem Bystrzakiem. Tym razem wybiorą się w ekscytującą podróż do Galaktyki Tajemnic. Zintegrują wiedzę z różnych przedmiotów ścisłych i humanistycznych oraz zaznajomią się z kodowaniem i programowaniem przy pomocy specjalnej aplikacji.

Co wyróżnia kurs Bystrzakowa Akademia Naukowa?

✓ zajęcia zgodne z nurtem neurodydaktyki,
program rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ warsztaty w oparciu o nowoczesny model nauczania STEAM - integrujące wiedzę z różnych dziedzin nauki: matematyka, fizyka, biologia, plastyka i muzyka czy kodowanie,
✓ kosmiczna zabawa w towarzystwie Pana Bystrzaka i robota Photona.

Dodatkowe informacje: autorką programu nauczania jest pani Katarzyna Trojańska - ekspertka od edukacji STEAM.

Wymiar czasowy kursu: 60x60 min.

» Czytaj więcej

Cena od 2 500 zł za kurs / 250 zł miesięcznie*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta. ... Niższa cena 2 500 zł (250 zł miesięcznie) za 10 miesięczny kurs stacjonarny (60x60min) w Bytomiu lub Gdańsku, uwzględnia rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2600 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Kursy językowe dla dzieci
Kurs ProfiSmile

Kursy językowe dla dzieci</br>Kurs ProfiSmile

Kursy językowe dla dzieci
Kurs ProfiSmile

Kurs językowy stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-10 lat, które są już na etapie szkolnym i właśnie zaznajamiają się z pisaniem i czytaniem. Zajęcia z licznych języków prowadzone w oparciu o autorską metodę SMILE bazują na słuchaniu oraz opowiadaniu i co za tym idzie – wiedza przyswajana jest w sposób bardzo naturalny. Przyjazna atmosfera i atrakcyjna forma zajęć sprawiają, że najmłodsi robią szybkie postępy, doskonale się przy tym bawiąc.

Co wyróżnia kurs ProfiSmile?

✓ unikalna metoda SMILE dla dzieci,
✓ wzmocnienie kluczowych kompetencji językowych,
✓ zanurzenie w języku (immersja) i metoda komunikacyjna,
✓ nowoczesne podejście, zgodne z nurtem neurodydaktyki,
✓ 75-letnie doświadczenie w nauczaniu najmłodszych.

Dodatkowe korzyści: możliwość kontynuowania nauki na kolejnych etapach.

Wymiar czasowy kursu: 108x35 min.

» Czytaj więcej

Cena od 1 900 zł za kurs / 190 zł miesięcznie*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub języka. ... Niższa cena 1 900 zł (190 zł miesięcznie) za 10 miesięczny kurs stacjonarny dla dzieci 7-10 lat (108x35min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku, uwzględnia rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2000 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły kursu pod Zapisz się. » Więcej

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Masz pytania? Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 15 minut!
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:

Artykuły z bloga

Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne u dzieci w wieku przedszkolnym?

Dzieci w wieku przedszkolnym to prawdziwi odkrywcy i wierni naśladowcy, którym z łatwością przychodzi uczenie się nowych rzeczy. Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne?

Kiedy zapisać dziecko na kurs języka obcego?

Mały wirtuoz, naukowiec, a może poliglota? W umyśle dorosłego niejeden raz pojawia się pytanie, jaką ścieżkę rozwoju wybrać dla swojego dziecka. Podpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Jak pokierować edukacją swojego dziecka? Poznaj kompetencje przyszłości!

Jeśli jesteś rodzicem, na pewno nie jeden raz zastanawiałeś się, jak pokierować edukacją swojego dziecka, aby zapewnić mu jak najlepszy start w przyszłość. Znamy odpowiedź na to pytanie.. i to popartą badaniami!

Wszystkie kursy językowe