oferta

Wybierz swój kurs

Bajkowy angielski 3-6 lat

Bajkowy angielski 3-6 lat

Kurs języka angielskiego w wyjątkowym świecie ukochanych bohaterów filmów przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat, dla których pierwsze spotkanie z językiem obcym musi być wyjątkowe i zapamiętywalne. Dzieci na zajęciach uczą się nie tylko komunikacji po angielsku, ale także nabywają wiedzę o otaczającym je świecie i rozwijają umiejętności przyszłości, takie jak: samoświadomość, świadomość społeczna, krytyczne myślenie i chęć nieustannej nauki.
Cena od 2 100 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 100 zł za grupowy kurs angielskiego online dla dzieci w wieku 3-5 lat (60x30 min). Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

English+

English+

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas którego dzieci używają języka obcego ćwicząc kompetencje komunikacyjne: przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki ciekawym pracom w grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu. Nauka języka odbywa się „przy okazji” poznawania świata i zabawy w doświadczenia z przyrody, fizyki, geografii, matematyki i kodowania.
Cena od 2 150 zł za kurs

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 150 zł za grupowy kurs angielskiego online dla dzieci w wieku 6 lat (60x30 min). Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

Masz pytania? Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 15 minut!
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.

  Artykuły z bloga

  Co zrobić, kiedy dziecko nie chce się uczyć?

  Dziecko, które nie chce się uczyć, komunikuje to w różny sposób. Oto, co możemy zrobić, by mu pomóc.

  Jak nie uczyć się języka angielskiego?

  Nie potrafię. Nigdy nie będę mówić płynnie po angielsku. Ile razy zdarzyło Ci się wypowiedzieć takie słowa? Dzisiaj podpowiadamy, co zrobić, aby zmienić swoje nastawienie i polepszyć wyniki.

  Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne u dzieci w wieku przedszkolnym?

  Dzieci w wieku przedszkolnym to prawdziwi odkrywcy i wierni naśladowcy, którym z łatwością przychodzi uczenie się nowych rzeczy. Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne?

  Wszystkie kursy językowe