oferta

Wybierz swój kurs

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

Warsztaty dla dzieci
Przedszkolaki Bystrzaki

W świecie cyfryzacji i globalizacji, kiedy tak dużą rolę odgrywają nowoczesne technologie i języki obce, musimy też dbać o holistyczny rozwój dziecka. Przedszkolaki Bystrzaki to ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci od 4-go roku życia łączące naukę i zabawę, które trenują logiczne myślenie, wspierają koordynację ruchową i aktywizują obie półkule mózgowe. Program obejmuje szereg angażujących eksperymentów.

Co wyróżnia kurs Przedszkolaki Bystrzaki?

✓ niepowtarzalny program zajęć opracowany przez ekspertów w nauczaniu,
✓ zaangażowanie wielu funkcji i procesów umysłowych aktywizujących obie półkule mózgu,
wsparcie dla rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ trening logicznego myślenia i wsparcie koordynacji ruchowej,
✓ darmowy poradnik oprowadzający po kursie (dla rodziców).

Dodatkowe korzyści: możliwość dalszego rozwoju na kursie Bystrzakowa Akademia Naukowa.

» Czytaj więcej

Cena od 2 700 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 700 zł za kurs stacjonarny (60x30 min) w Bielsku-Białej, Białymstoku, Bytomiu, Chełmie, Gdańsku, Częstochowie, Gdyni, Kaliszu, Gliwicach, Kielcach, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu. Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Akademia
Programowania i Rozwoju

Akademia
Programowania i Rozwoju

Odnajdą się tutaj zarówno dzieci od 7-go roku życia, które wcześniej uczestniczyły w warsztatach Przedszkolaki Bystrzaki, jak i te nowo przybyłe, które po raz pierwszy spotykają się z Panem Bystrzakiem. Tym razem wybiorą się w ekscytującą podróż do Galaktyki Tajemnic. Zintegrują wiedzę z różnych przedmiotów ścisłych i humanistycznych oraz zaznajomią się z kodowaniem i programowaniem przy pomocy specjalnej aplikacji.

Co wyróżnia kurs Akademia Programowania i Rozwoju?

✓ zajęcia zgodne z nurtem neurodydaktyki,
program rozwoju kompetencji 2030-2050 Sprawdź,
✓ warsztaty w oparciu o nowoczesny model nauczania STEAM - integrujące wiedzę z różnych dziedzin nauki: matematyka, fizyka, biologia, plastyka i muzyka czy kodowanie,
✓ kosmiczna zabawa w towarzystwie Pana Bystrzaka i robota Photona.

Dodatkowe informacje: autorką programu nauczania jest pani Katarzyna Trojańska - ekspertka od edukacji STEAM.

» Czytaj więcej

Cena od 3 500 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 3 500 zł za kurs stacjonarny (60x60 min) w Bytomiu lub Gdańsku. Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Bajkowy angielski 3-5 lat

Bajkowy angielski 3-5 lat

Kurs języka angielskiego w wyjątkowym świecie ukochanych bohaterów filmów przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-5 lat, dla których pierwsze spotkanie z językiem obcym musi być wyjątkowe i zapamiętywalne. Dzieci na zajęciach uczą się nie tylko komunikacji po angielsku, ale także nabywają wiedzę o otaczającym je świecie i rozwijają umiejętności przyszłości, takie jak: samoświadomość, świadomość społeczna, krytyczne myślenie i chęć nieustannej nauki.
Cena od 2 100 zł za kurs*

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 100 zł za grupowy kurs angielskiego online dla dzieci w wieku 3-5 lat (60x30 min). Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

English+Coding

English+Coding

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas którego dzieci używają języka obcego ćwicząc kompetencje komunikacyjne: przekonywania, negocjowania i prowadzenia dyskusji. Dzięki ciekawym pracom w grupie rozwijają umiejętności współpracy i dążenia do wspólnego celu. Nauka języka odbywa się „przy okazji” poznawania świata i zabawy w doświadczenia z przyrody, fizyki, geografii, matematyki i kodowania.
Cena od 2 150 zł za kurs

* Ceny kursów mogą różnić się w zależności od miasta lub formuły kursu. ... Cena 2 150 zł za grupowy kurs angielskiego online dla dzieci w wieku 6 lat (60x30 min). Oferta dostępna w okresie 01.09-31.10.2022 r. Szczegóły kursu pod Sprawdź ofertę. » Więcej

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Masz pytania? Zostaw kontakt, oddzwonimy w ciągu 15 minut!
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.

  Artykuły z bloga

  Co zrobić, kiedy dziecko nie chce się uczyć?

  Dziecko, które nie chce się uczyć, komunikuje to w różny sposób. Oto, co możemy zrobić, by mu pomóc.

  Jak nie uczyć się języka angielskiego?

  Nie potrafię. Nigdy nie będę mówić płynnie po angielsku. Ile razy zdarzyło Ci się wypowiedzieć takie słowa? Dzisiaj podpowiadamy, co zrobić, aby zmienić swoje nastawienie i polepszyć wyniki.

  Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne u dzieci w wieku przedszkolnym?

  Dzieci w wieku przedszkolnym to prawdziwi odkrywcy i wierni naśladowcy, którym z łatwością przychodzi uczenie się nowych rzeczy. Jakie metody nauczania języka obcego są najbardziej skuteczne?

  Wszystkie kursy językowe