Szkoła językowa w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej w Częstochowie?

Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie języka w praktyczny sposób, dlatego z łatwością porozumiesz się z innymi w codziennych sytuacjach. Gwarantujemy skuteczne efekty i szybkie postępy w nauce, dzięki wsparciu wykwalifikowanej i doświadczonej kadry lektorskiej.

Dla kogo kurs w szkole językowej?

Kursy w naszej szkole językowej przeznaczona są osób, które chcą uczyć się języków obcych. Skorzystaj z oferty kursów:


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Ponadto uczymy osoby na różnym stopniu zaawansowania. U nas nauczysz się języka niezależnie od poziomu, dlatego zajęcia przeznaczone są:


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Oferujemy dogodny wybór zajęć, a także elastyczne godziny nauki (w tym zajęcia poranne, wieczorne oraz w soboty).

Co zyskasz dzięki kursowi w szkole językowej w Częstochowie?

Nauczysz się wybranego języka obcego skutecznie sprawdzonymi metodami – tylko w Profi Lingua w Częstochowie! Uczymy praktycznego zastosowania języka, a dzięki komunikacji werbalnej (konwersacje) przełamiemy barierę językową.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe