Kurs języka polskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Częstochowie?

Jeżeli chcesz mieszkać w Polsce na stałe, koniecznie rozważ naukę naszego języka. Polski nie jest jednym z łatwiejszych, lecz dzięki naszym doświadczonym lektorom nauczysz się istotnych fraz, słownictwa i gramatyki. Dzięki temu zyskasz szansę na swobodę komunikacji w każdych sytuacjach życia. Mieszkasz w Częstochowie lub okolicach? Zajrzyj do naszej placówki ProfiLingua w tym mieście lub wypełnij nasz bezpłatny test języka polskiego. Dzięki temu będziesz miał/ła możliwość podjęcia studiów na jednej z polskich uczelni i wartościową pracę w polskich firmach. Jeżeli Twoje dziecko uczy się w polskiej placówce i chcesz, aby umiało porozumieć z kolegami i koleżankami w szkole, wybierz dla niego kurs języka polskiego dla dzieci lub młodzieży.

Kurs języka polskiego Częstochowa

Kursy języka polskiego w Częstochowie prowadzone są z myślą o produktywnej nauce i z chęcią zbudowania w kursantach pewności siebie. Zajęcia odbywają się grupach lub sam na sam z lektorem, na poziomie odpowiednim do Twojego zaawansowania w języku. W każdej chwili nasi lektorzy służą pomocą podczas konsultacji 1 na 1 czy warsztatów powtórkowych. Nasze kursy polskiego dzielą się na wakacyjne, intensywne, maturalne, online i konwersacyjne. Dedykowane są ludziom w każdym wieku, bez względu na umiejętności. Prowadzimy też rozmaite formy współpracy dla firm, podczas których uczymy słownictwa branżowego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Częstochowie?

Nauka polskiego w naszej szkole to okazja do nauki komunikacji z rówieśnikami w szkole, na studiach czy w pracy bez barier. Po skończonym kursie możesz swobodnie opowiedzieć o swoich emocjach, przyszłych planach i wyrazić zdanie na dany temat. Zyskasz swobodę życia i pracy w Polsce, ponieważ będziesz w stanie sam/sama załatwić sprawę w urzędzie, na poczcie czy u lekarza. Nie zwlekaj i już dziś wybierz nasz profesjonalny kurs języka polskiego w Częstochowie. Przekonaj się, że nauka nigdy nie była fajniejsza i skuteczniejsza, niż pod okiem naszych zawodowców.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe