Kurs języka rosyjskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Częstochowie?

Rosyjski jest obecnie popularny nie tylko ze względu na większą liczbę osób, które chcą się nim posługiwać, ale dostrzega się, że jest w miarę łatwy do nauczenia. Wszystko to za sprawą tego, że wywodzi się z języków słowiańskich i podobieństw nie brakuje. Nie brakuje przedsiębiorstw, które współpracują z rosyjskim rynkiem, dlatego warto uczyć się tego języka, jeśli mamy zawodowe plany związane z tym krajem. Możesz się go również uczyć, gdy lubisz podróżować lub interesujesz się kulturą Rosji. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się rosyjskiego, zapisz się do ProfiLingua w Częstochowie. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, która zapozna Cię z najważniejszymi wskazówkami oraz informacjami związanymi z samym krajem, a także zdobędziesz niezbędną językową wiedzę.

Kurs języka rosyjskiego Częstochowa

Języka rosyjskiego może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli, niezależnie od stopnia zaawansowania. Do dyspozycji masz również trzy formy zajęć – grupowo, indywidualnie oraz online. Ty wybierasz, jaki kurs Cię interesuje, a gdy nie jesteś pewien, wypełnij bezpłatny kurs rosyjskiego. Pomożemy Ci wówczas wybrać odpowiedni kurs, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów nauczy Cię języka od podstaw oraz na kolejnych poziomach zaawansowania, dlatego w ProfiLingua rozpoczynasz swoją przygodę z językiem lub kontynuujesz ją na kolejnych etapach edukacji.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Częstochowie?

Nauka w ProfiLingua odbywa się przede wszystkim w przyjaznej atmosferze, gdzie masz możliwość nawiązać nowe znajomości. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która ma na celu nauczyć Cię języka od strony praktycznej, co pozwoli Ci przełamać barierę językową i zyskać więcej pewności siebie. Bez problemu porozumiesz się z innymi w wielu sytuacjach, dlatego skorzystaj z oferty kursów w naszej placówce, a przekonasz się, że nauka rosyjskiego będzie przede wszystkim przyjemna, a Ty poznasz język, którym następnie będziesz się porozumiewać w sposób naturalny.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe