Kurs języka francuskiego w Częstochowie

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Częstochowie?

Francuski jest językiem, którego używa się na 5 kontynentach na świecie, a posługuje się nim ponad 200 milionów ludzi. Daje on możliwości zawodowe związane z zatrudnieniem zarówno w Polsce, we Francji, jak i innych krajach (np. Szwajcaria, Kanada). Swobodnie również możesz podróżować po Francji oraz pozostałych państwach, gdzie ten język jest popularny. Chętnie wybierany jest wśród dzieci i młodzieży, chcących studiować na zagranicznych uniwersytetach. Mamy zatem ogromne możliwości zdobycia wykształcenia oraz zatrudnienia dzięki językowi francuskiemu. Ponadto wiele słów w naszym języku zapożyczonych jest z francuskiego, dlatego nie powinniśmy mieć większych problemów z nauką.

Kurs języka francuskiego Częstochowa

Jeśli nie wiesz, na jakim poziomie językowym jesteś, zachęcamy Cię do wypełnienia bezpłatnego testu z francuskiego, który umożliwi Ci wybranie odpowiedniego dla siebie kursu. Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić wszystkie szczegół. W naszej szkole może uczyć się każdy – dzieci, młodzież i dorośli na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z francuskim, czy kontynuujesz ją na wyższym poziomie. Na zajęciach rozwijasz wszystkie swoje naturalne zdolności językowe, poznajesz nowe zagadnienia, a doświadczona i wykwalifikowana kadra lektorów czuwa nad postępami pracy. U nas możesz uczyć się w grupie oraz indywidualnie – elastycznie dopasujemy grafik pod Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Częstochowie?

Z pomocą ProfiLingua zaczniesz czytać, pisać, rozumieć ze słuchu oraz przede wszystkim płynnie mówić po francusku. Wszystko to za sprawą naszej metody komunikatywnej, która nastawiona jest na praktyczne zastosowanie języka w codziennym życiu. Bez żadnego trudu będziesz w stanie porozumieć się z innymi oraz zrozumieć drugą osobę. W naszej szkole możesz skorzystać z kursu on-line, intensywnego, maturalnego, egzaminacyjnego, konwersacyjnego czy dla firm. Przekonaj się sam, co możesz zyskać dzięki nauce w ProfiLingua w Częstochowie!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe