Nauka języka chińskiego online

75

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Zastanawiasz się nad nauką chińskiego? Nie wiesz, od czego zacząć? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kursów online w naszej szkole językowej ProfiLingua. To świetny sposób dla osób, które cenią sobie komfort oraz nie mają dużej ilości czasu na naukę stacjonarnie w szkole językowej.

Nasza szkoła posiada 28-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, dlatego nic dziwnego, że setki tysięcy zadowolonych uczniów chętnie korzysta z naszych kursów. Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce, dysponująca wykwalifikowaną kadrą lektorów i native speakerów, którzy są do dyspozycji wszystkich uczestników zajęć online.

Warto również wspomnieć o tym, że masz możliwość uczyć się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach. Możesz powierzyć nam swoją naukę chińskiego – pokażemy jak używać go w praktyce.

Zalety kursu online

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Zachęcamy do skorzystania z kursu chińskiego online wszystkich, którzy chcą zacząć naukę od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Nauka online to przede wszystkim komfort, ponieważ możesz brać udział w zajęciach z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. ProfiLingua umożliwia zdalną naukę chińskiego, co powinno usprawnić i przyspieszyć efekty Twoich działań.

Zachęcamy do uczestnictwa w kursach konwersacyjnych online, które realizujemy na poziomach od A2 do C2 (od podstawowego do zaawansowanego). Dlatego zapraszamy Cię na zajęcia:

  • grupowe – dysponujesz pulą 80 zajęć, które trwają 60 minut i spotykasz się na nich z samym lektorem lub stałą grupą (do 8 osób) o regularnych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Cała grupa oraz lektor gwarantują systematyczną i efektywną naukę w miarowym tempie. Kurs pozwala na przełamanie bariery językowej, co umożliwia także poszerzenie słownictwa z zagadnień, którymi się interesujesz.
  • indywidualne – dysponujesz pulą 80 zajęć, trwających 60 minut do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Dobór odpowiedniego materiału oraz tempa realizacji dostosowane jest do Twoich indywidualnych potrzeb i zgodnie z preferencjami ucznia. Dni, godziny oraz częstotliwość zajęć dopasujemy do Twoich czasowych możliwości. Jednak rekomendujemy zajęcia 60-minutowe, kilka razy w tygodniu, co z pewnością przyniesie korzystne rezultaty.

Nasze kursy chińskiego online prowadzone są przez profesjonalnych oraz doświadczonych lektorów, którzy od lat mówią biegle po chińsku i posiadają odpowiednią wiedzę językową.  Nauczysz się podstawowych zagadnień oraz przełamiesz barierę językową, co sprawi, że zaczniesz swobodnie mówić w obcym języku.

Na zajęciach online:

  • widzisz i słyszysz lektora oraz pozostałych uczestników kursu w swojej grupie,
  • zabierasz głos podczas dyskusji i w trakcie konwersacji,
  • widzisz, co lektor wyświetla na tablicy podczas zajęć,
  • bierzesz udział w wykonywaniu ćwiczeń oraz zadań,
  • eliminujesz blokadę w mówieniu od pierwszych zajęć.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

  • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
  • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
  • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w wideo spotkaniu, nic się nie martw – nie przepadną! Będziesz miał możliwość odtworzenia materiałów z zajęć na naszej specjalnej platformie. Podobnie dzieje się z materiałami pomocniczymi i zadaniami, nad którymi kontrolę przez cały czas trwania kursu mają nasi lektorzy. Nagrania z zajęć możesz odtworzyć w dowolnym momencie – nadrobić temat lub powtórzyć i utrwalić zagadnienia z lekcji czy odsłuchać dyskusje prowadzone w jej trakcie.

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:
komputer

Komputera
wifi

Internetu
słuchawki
Słuchawek z mikrofonem
kamerka

Kamerki

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe