Kurs języka chińskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Toruniu?

Jeżeli marzy Ci się nauka niszowego języka w jednej z najlepszych szkół językowych w Polsce to mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Mieszkańcy Torunia i okolic mają teraz szansę na efektywną naukę języka chińskiego pod okiem profesjonalistów. Z nami nauka nawet najtrudniejszych języków świata przychodzi łatwo i przyjemnie. Nauczyciele w ProfiLingua do każdego uczestnika podchodzą indywidualnie. Dzięki temu możesz opanować język chiński i nauczyć się używać go w codziennym życiu. To otworzy przed Tobą szereg możliwości i będzie miało realny wpływ na Twoją przyszłość. Zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych by wspólnej z nami przeżyli tę piękną przygodę.

Kurs języka chińskiego Toruń

Nasze kursy chińskiego Toruń prowadzimy w maksymalnie 12 osobowych grupach lub indywidualnie. Dzięki temu, nawet największy pracoholik może uczestniczyć w lekcjach. Nasze kursy obejmują naukę od podstaw lub kontynuację na wyższym poziomie. Urozmaicony pakiet kursów dla dorosłych, dzieci i młodzieży składa się z wartościowych szkoleń z chińskiej konwersacji, intensywnej nauki przez wakacje czy współpracy dla firm. Po skończonym kursie otrzymasz przydatny certyfikat, który urozmaici Twoje CV i da Ci ogromną satysfakcję z osiągniętego celu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Toruniu?

Jeżeli postawisz na naukę w profesjonalnej szkole językowej, nie tylko poszerzysz kompetencje językowe, ale również wzmocnisz swoją pewność siebie. Zapisz się na kurs grupowy, aby poćwiczyć pracę w grupie lub zdecyduj się na kurs indywidualny, by lektor poświęcił Ci całą swoją uwagę. Kurs chińskiego pozwoli na zdobycie pożądanej wiedzy w zakresie słownictwa i gramatyki, na wybranym przez Ciebie poziomie. Aby mówić o pełnym opanowaniu języka, nauczymy Cię jak prowadzić dialog w spontanicznych sytuacjach. Dzięki temu, podróż do Chin, czy ułożenie sobie tam życia staje się możliwe!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe