Kurs języka chińskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Sosnowcu?

Jeżeli mieszkasz w Sosnowcu lub w okolicy i szukasz kreatywnego sposobu na spędzenie czasu wolnego – zapraszamy do ProfiLingua! Nasze kursy języka chińskiego w Sosnowcu to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowej umiejętności, która pomoże Ci wyróżnić się na rynku pracy. Dzięki naszym szkoleniom, praca i życie na terenie Chin stanie się możliwa i jak najbardziej wartościowa. Zachęcamy również do naszych kursów chińskiego dla dzieci. To dla nich szansa na poznanie różnorodności świata i wytworzenie nowych pasji już od najmłodszych lat.

Kurs języka chińskiego Sosnowiec

Kursy języka chińskiego w Sosnowcu są prowadzone w dwunastoosobowych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik może wziąć czynny udział w zajęciach. Jeżeli nie możesz dostosować się do grafiku grupy, zawsze masz możliwość zapisu na indywidualny kurs chińskiego. To nic innego jak nauka pod okiem profesjonalnego lektora, który zadba o to, by opanowanie materiału przebiegało w elastycznych terminach. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite kursy chińskiego: wakacyjny, intensywny, online, maturalny i konwersacyjny. Prowadzimy również kursy chińskiego dla firm w pakiecie B2B. Wszystko z myślą o skutecznej nauce chińskiego w Sosnowcu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Sosnowcu?

Jeżeli od dawna wiążesz swoją przyszłość z tym egzotycznym krajem, ukończenie kursu chińskiego w ProfiLingua otworzy przed Tobą niezliczone możliwości. Rynek potrzebuje osób chińskojęzycznych, ponieważ Chiny są krajem o najszybszym rozwoju gospodarczym na świecie! W naszej szkole nie tylko poznasz chińską gramatykę, słownictwo i alfabet. Przełamiemy Twoją barierę językową i nauczymy rozmawiać po chińsku bez oporu. Kursy językowe to doskonały sposób na rozwój i kreatywny sposób spędzania wolnego czasu. Na zajęciach poznasz nowe osoby i nawiążesz znajomości. To buduje pewność siebie i polepsza zdolność pracy w grupach. Same korzyści – zero wad. Tym cechują się nasze kursy chińskiego w Sosnowcu!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe