Kurs języka chińskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Krakowie?

Język chiński dla wielu jest jednym z najtrudniejszych języków do opanowania. Obecnie jednak Chiny stanowią potęgę wśród wielu kultur, a chiński staje się coraz bardziej przydatny. Jego znajomość może zaprocentować w przyszłości, szczególnie jeśli zamierzamy wiązać swoją przyszłość z międzynarodowymi firmami lub bezpośrednio chińskim rynkiem pracy. Już teraz możesz rozpocząć naukę tego języka w szkole ProfiLingua w Krakowie, jeśli zależy Ci, aby zdobyć odpowiednie kompetencje oraz umiejętności. Z naszą pomocą z pewnością nauka będzie znacznie łatwiejsza, a chiński stanie się zrozumiały dla Ciebie zarówno w piśmie, jak i mowie. Stawiamy na praktyczną naukę języka, która sprawi, że zdobyta wiedza przyda się w wielu sytuacjach życia codziennego.

Kurs języka chińskiego Kraków

ProfiLingua w Krakowie posiada bogatą ofertę kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dlatego bez problemu mogą uczyć się chińskiego wszyscy zarówno od podstaw, jak i na kolejnym etapie zaawansowania. Podczas zajęć korzystasz ze sprawdzonych materiałów dydaktycznych renomowanych wydawnictw, dzięki którym nauka staje się przyjemna. Wykwalifikowana i doświadczona kadra lektorów sprawi, że szybko nauczysz się języka, a pierwsze efekty zauważysz już po kilku zajęciach. Ponadto możesz skorzystać z lekcji grupowych lub indywidualnych – Ty wybierasz, jaka ich forma Ci najbardziej odpowiada.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Krakowie?

Z nami nauczysz się pisać, słuchać, czytać oraz mówić po chińsku, aby bez trudu porozumieć się z osobami, które posługują się tym językiem oraz mieszkańcami Chin. Nasze kursy obejmują każdy poziom zaawansowania, gdzie w odpowiedni sposób uczysz się zasobu słownictwa i wszystkich zasad gramatycznych. Z pewnością chiński przyda Cię zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach zawodowych. To także możliwość poszerzenia swojej wiedzy, dzięki czemu poznajesz kulturę i tradycje tego kraju.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe