Kurs języka chińskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Poznaniu?

Zastanawiasz się nad nauką chińskiego? Interesujesz się kulturą Azji, a zwłaszcza Chin? Nic dziwnego! Obecnie wiele osób chce nauczyć się tego języka ze względu na rozwijający się rynek pracy. Ponadto niektórzy wiążę swoją przyszłość właśnie z tym krajem. Dlatego, aby móc porozumieć się z innymi w codziennych sytuacjach, zapisz się na kurs chińskiego w ProfiLingua w Poznaniu. Posiadamy doświadczonych specjalistów oraz szereg materiałów dydaktycznych, dzięki których poznasz najważniejsze informacje związane z językiem, a także zdobędziesz wiedzę, wykorzystując ją następnie w praktyce. Specjalizujemy się w metodzie komunikatywnej, która ma a celu wykorzystać język w codziennych sytuacjach. Z naszą pomocą chiński stanie się dla Ciebie zrozumiały zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka chińskiego Poznań

W ProfiLingua uczysz się chińskiego na każdym poziomie – mamy kursy dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Ponadto nie mamy ograniczeń, jeśli chodzi o wiek. Dzieci, młodzież oraz dorośli mogą skorzystać z naszej oferty kursów chińskiego. Wszyscy mogą nauczyć się języka, a w szczególności osoby, które planują wyjazd w tamtejsze strony. Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem, czy kontynuujesz ją na wyższym poziomie – możesz zapisać się na kurs języka chińskiego w Poznaniu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Poznaniu?

Zapoznamy Cię z najważniejszymi tajnikami języka chińskiego, aby stał on się dla Ciebie zrozumiały zarówno w piśmie, jak i wymowie. Bez trudu porozumiesz się z innymi w życiu codziennym oraz zawodowym. Nasz kurs obejmuje naukę wielu zagadnień oraz tematów, dlatego zdobędziesz wiedzę, którą skutecznie wykorzystasz w wielu sytuacjach. Z nami zyskasz więcej pewności siebie oraz przełamiesz swoją barierę językową.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe