Kurs języka chińskiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Kaliszu?

Planujesz wyjechać do Chin albo chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która wymaga języka chińskiego? Nic trudnego! Niezależnie od powodu, dla którego chcesz uczyć się chińskiego, zapisz się na kurs do szkoły ProfiLingua w Kaliszu. Uczymy w oparciu o metodę komunikatywną, która ma na celu poznać język od strony praktycznej, dzięki czemu posługiwanie się chińskim w życiu codziennym nie będzie dla Ciebie stanowić problemu. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy mają za zadanie nauczyć Cię języka, aby następnie wykorzystać go w praktyce. Zapisz się na kurs do naszej placówki w Kaliszu, aby móc poznać najważniejsze zagadnienia językowe oraz zrozumieć chiński zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka chińskiego Kalisz

Zaczynasz swoją przygodę z chińskim, a może chcesz kontynuować edukację na wyższym poziomie? Nic prostszego! Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z naszych kursów. Posiadamy bogatą ofertę zajęć, dlatego z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Uczymy wszystkich – dzieci, młodzież oraz dorosłych na wszystkich etapach zaawansowania. Ty wybierasz formę kursów, które Cię interesują – grupowo, indywidualnie lub online.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Kaliszu?

Nasza szkoła elastycznie podchodzi do każdego ucznia, aby nauka była przede wszystkim wartościowa oraz odbywała się w przyjemnej atmosferze. Prowadzimy zajęcia dopasowane do Twoich oczekiwań oraz preferencji. Zapoznamy Cię z pismem oraz wymową po chińsku, zrozumiesz zarówno teksty pisane, jak i czytane, dlatego bez większych problemów porozumiesz się z innymi w każdej sytuacji. Dzięki wykorzystaniu metody komunikatywnej, która ma na celu wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce, przełamiesz swoją barierę językową. Ponadto zyskasz więcej pewności siebie, a poznane zagadnienia staną się dla Ciebie bardzo proste. Poznasz również najważniejsze informacje związane z językiem oraz tamtejszą kulturą, dzięki czemu zobaczysz, że nauka w naszej szkole jest różnorodna pod każdym względem.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe