Kurs języka chińskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się chińskiego we Wrocławiu?

Czy mieszkasz we Wrocławiu lub w okolicy i rozważasz naukę egzotycznego i unikalnego języka? Zapraszamy do ProfiLingua na kursy języka chińskiego we Wrocławiu. To wyjątkowa okazja do zdobycia nowej zdolności, która pomoże Ci zaistnieć na rynku pracy i wyróżnić się z tłumu. Dzięki naszemu programowi szkoleń z chińskiego, praca i życie na terenie tego kraju będzie możliwa i przede wszystkim o wiele prostsza. Zachęcamy również do naszych kursów chińskiego dla dzieci. To dla nich szansa na poznanie wielorakości świata i wytworzenie nowych pasji już od najmłodszych lat.

Kurs języka chińskiego Wrocław

Kursy języka chińskiego we Wrocławiu są przeprowadzane w dwunastoosobowych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik może zabrać głos w trakcie zajęć. Jeżeli masz problem aby dopasować się do grafiku zajęć, polecamy nasz indywidualny kurs chińskiego. To nauka sam na sam, pod okiem wybranego nauczyciela, który pomoże opanować materiał w ustalanych przez Ciebie terminach. W naszej ofercie znajdują się przeróżne kursy chińskiego: wakacyjny, intensywny, online, maturalny i konwersacyjny. Prowadzimy również kursy chińskiego dla firm w pakiecie B2B. Wszystko z myślą o efektywnej nauce chińskiego we Wrocławiu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego we Wrocławiu?

Same zalety zapisu to coś, czym cechują się nasze kursy chińskiego we Wrocławiu! Kursy językowe to wyśmienity sposób na rozwój i konstruktywny sposób spędzania wolnego czasu. Pomyśl tylko, że rynek dopomina się o chińskojęzycznych tłumaczy i pracowników. Chiny są krajem o najszybszym rozwoju ekonomicznym na świecie więc to może być Twoja szansa na rozwój i wybraną ścieżkę kariery! Jeżeli od dawna wiążesz swoją przyszłość z tą częścią Dalekiego Wschodu, ukończenie kursu chińskiego w ProfiLingua otworzy przed Tobą szereg perspektyw. W naszej szkole nie tylko nauczysz się chińskiej gramatyki, leksyki i alfabetu. Przełamiemy Twoją barierę językową i nauczymy dialogować po chińsku bez oporu. Na zajęciach poznasz nowe osoby i nawiążesz znajomości. To buduje pewność siebie i ulepsza zdolność pracy w grupach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe