Kurs języka chińskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się chińskiego w Katowicach?

Interesujesz się kulturą Azji, a w tym również Chin? Z pewnością wiesz, że społeczność ta jest ogromna, a ilość osób posługująca się chińskim jest naprawdę imponująca. Co zatem stoi na przeszkodzie, abyś nauczył się właśnie tego języka? Jeśli planujesz swoją przyszłość z chińskim rynkiem pracy, to powinieneś postawić na skuteczną naukę języka. Zapisz się do ProfiLingua w Katowicach, aby móc poznać najważniejsze zagadnienia językowe oraz zrozumieć chiński zarówno w mowie, jak i piśmie. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy mają za zadanie nauczyć Cię języka, aby następnie wykorzystać go w praktyce. Wszystko to dzięki metodzie komunikatywnej, którą nieustannie realizujemy, by język nie stanowił przeszkody, a stał się czymś zupełnie naturalnym!

Kurs języka chińskiego Katowice

Zaczynasz swoją przygodę z chińskim, a może chcesz kontynuować swoją edukację na wyższym poziomie? Nic prostszego! Wystarczy, że wybierzesz jeden z kursów w naszej szkole ProfiLingua w Katowicach. Uczymy wszystkich – dzieci, młodzież oraz dorosłych, a skorzystać możesz z zajęć grupowych, indywidualnych lub online. Ty wybierasz, jaka forma kursu najbardziej Ci odpowiada. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka z nami była przede wszystkim przyjemne i prosta. Prowadzimy również zajęcia na kilku stopniach znajomości języka, dlatego nauczysz się chińskiego skutecznie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka chińskiego w Katowicach?

Zapoznamy Cię z pismem oraz wymową po chińsku, zrozumiesz zarówno teksty pisane, jak i czytane, dlatego bez trudu porozumiesz się z innymi w każdej sytuacji. Dzięki wykorzystaniu metody komunikatywnej, która ma na celu wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce, przełamiesz swoją barierę językową i zyskasz więcej pewności siebie w posługiwaniu się językiem. Z pewnością nie będziesz miał problemów, aby przeprowadzić swobodną rozmowę na wiele różnorodnych tematów. Poznasz również najważniejsze informacje związane z językiem oraz tamtejszą kulturą, dzięki czemu zobaczysz, że nauka na naszych zajęciach oparta jest o wiele ciekawych tematów. Bez wątpienia uda Ci się osiągnąć wszystkie zamierzone cele.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe