Korepetycje z języka chińskiego

W ProfiLingua posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauce ludzi na każdym etapie edukacji językowej. Nasi lektorzy specjalizują się w udzielaniu lekcji grupowych i indywidualnych, w tym korepetycji z różnych języków, w zależności od potrzeb naszych Kursantów. Wśród naszej oferty znajdziesz również korepetycje z języka chińskiego, które pozwolą na efektywną naukę tego języka obcego!

Dlaczego warto się uczyć języka chińskiego?

Myślisz o nauce języka chińskiego? Coraz więcej Europejczyków się na to decyduje. Wynika to w znacznym stopniu ze nieustannie rosnącej roli Chin w światowej gospodarce. Decyzja o nauce tego języka może wynikać zarówno z wymagań zawodowych, jak i chęci poznania kultury. Ponadto jest to świetna okazja do spróbowania swoich sił w nauce innego alfabetu niż łaciński. Pod okiem specjalistów będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności w mówieniu, pisaniu oraz słuchaniu. Nauka języka chińskiego nie należy do najłatwiejszych, jednak wykorzystywane przez nas innowacyjne metody pozwolą przyswoić go w przyjemny i efektywny sposób.

Dla kogo są korepetycje z języka chińskiego?

Korepetycje z języka chińskiego kierujemy do osób, które pragną zwiększyć ilość zajęć bądź chciałyby mieć możliwość indywidualnej nauki. Obecnie prowadzimy kursy z języka chińskiego na każdym poziomie, co umożliwia podjęcie korepetycji niezależnie od tego, na jakim stopniu zaawansowania się znajdujesz. Pozwolą one na lepsze utrwalenie materiału, dadzą możliwość szlifowania słownictwa oraz gramatyki.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka chińskiego?

Korepetycje z języka chińskiego umożliwią Ci indywidualną naukę dopasowaną do Twojego poziomu zaawansowania. Jeżeli masz problemy z przyswojeniem aktualnego materiału, dodatkowe zajęcia dadzą Ci możliwość nadrobienia zaległości oraz utrwalenia dotychczasowej wiedzy. Korepetycje dopasowane są także do Twoich predyspozycji.

Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne?

Korepetycje z języka chińskiego prowadzone w formule indywidualnej pozwolą skupić Ci się maksymalnie na nauce. Jeżeli nie czujesz się dobrze w większych grupach, zajęcia indywidualne dadzą Ci możliwość komfortowej nauki pod okiem nauczyciela. Dodatkowo, korzystając z zajęć indywidualnych, możesz liczyć na nieustanną pomoc oraz praktykę.

Typy kursów

W zależności od Twoich potrzeb oraz oczekiwań możesz wybrać jedną z wielu ofert, która zostanie dopasowana do Twojego poziomu zaawansowania oraz przyszłych oczekiwań. Bez znaczenia, czy jesteś uczniem, studentem, czy może prowadzisz własny biznes. Dobierzemy kurs dedykowany dla Ciebie!


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe