Kurs języka ukraińskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Bielsku-Białej?

Język ukraiński jest bardzo ciekawym językiem oraz wręcz niedocenianym. Dlatego zachęcamy do jego nauki wszystkich, którzy planują swoją przyszłość z krajami, w których się go używa. Jego nauka umożliwia również łatwiejsze przyswojenie innych języków. Nie obchodzi nas powód, dla którego chcesz się uczyć. Oferujemy kurs ukraińskiego dla każdego – niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Z nami nauczysz się języka skutecznie oraz w przyjemnej atmosferze. ProfiLingua wykorzystuje metodę komunikatywną, metodę naturalną, metodę immersji oraz metodę dualną, aby poznanie języka było w pełni naturalne. Dzięki temu po zakończeniu kursu będziesz mógł w sposób swobodny posługiwać się ukraińskim na każdym kroku.

Kurs języka ukraińskiego Bielsko-Biała

W ProfiLingua uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych, dlatego do nas może zapisać się każdy. Podchodzimy elastycznie do ucznia, zapewniając mu indywidualny plan nauki, aby uczenie się języków nie kolidowało z innymi obowiązkami. Nauka języka ukraińskiego ma być przede wszystkim przyjemnością, dlatego w naszej placówce masz do czynienia z doświadczoną kadrą lektorów, która sprawi, że zajęcia będą ciekawe oraz zapoznają Cię z niezbędną wiedzą.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Bielsku-Białej?

Przede wszystkim przełamiesz swoją barierę językową, a naszym głównym założeniem jest realizacja Twojego zamierzonego celu. Stawiamy na poznanie języka w praktyce, dlatego bez problemu poznasz wszystkie tajniki słownictwa, gramatyki czy poprawnej wymowy, a następnie wykorzystasz to podczas rozmów z obcokrajowcami. U nas uczysz się grupowo, indywidualnie oraz online – wybierasz zajęcia, które Ci najbardziej odpowiadają. Ucz się języka ukraińskiego w naszej szkole, ponieważ dążymy do realizacji zamierzonego celu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe