Korepetycje z języka ukraińskiego

ProfiLingua to miejsce, w którym podejmiesz naukę większości języków obcych. Nasza wyspecjalizowana kadra lektorów zadba o to, aby zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe były prowadzone na najwyższym poziomie, z dbałością o wszystkie aspekty, w tym doskonałe samopoczucie kursantów. Przekonaj się sam i zapisz się na korepetycje z języka ukraińskiego!

Dlaczego warto się uczyć języka ukraińskiego?

Coraz bardziej rośnie odsetek ludzi, którzy w naszym kraju posługują się językiem ukraińskim. Używają go nie tylko młodzi, którzy do Polski przyjeżdżają się uczyć, ale również wiele osób poszukujących pracy. Znajomość języka ukraińskiego może w znacznym stopniu podnieść Twoje kwalifikacje i ułatwić nawiązywanie kontaktów – prywatnych i zawodowych. Dodatkowo język ukraiński jest językiem niszowym, a znajomość języków tego typu zawsze procentuje, nawet jeżeli nie planujesz w najbliższym czasie przeprowadzki lub wyjazdów służbowych. Warto też wspomnieć o tym, że wielu studentów decyduje się na wyjazd na studia właśnie za granicę, a często wyborem jest właśnie Ukraina. Warto więc przed tym poznać chociaż częściowo ojczysty język kraju, do którego planujemy się przenieść.

Dla kogo są korepetycje z języka ukraińskiego?

Korepetycje z języka ukraińskiego kierujemy do osób, które chciałyby podjąć się jego nauki, ale z wielu powodów nie chcą decydować się na zajęcia grupowe. Rozumiemy, że czasem indywidualna forma zajęć jest dużo bardziej efektywna i pozwala osiągnąć lepsze rezultaty.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka ukraińskiego?

Indywidualne zajęcia z języka ukraińskiego dadzą Ci sposobność do podjęcia nauki, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania. W zależności od tego, czy pragniesz nauczyć się od podstaw, czy posiadasz już jakiś zakres wiedzy, korepetycje dadzą Ci szansę na naukę w swoim tempie. Pozwoli to na skuteczną naukę pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli.

Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne?

Korepetycje ze względu na swój tryb prowadzenia zajęć pozwalają na lepszy kontakt z nauczycielem, co przekłada się na poziom przekazywanej wiedzy. Dodatkowo zyskujesz pewność, że pełnia uwagi wykładowcy skupiona jest na Tobie, co pozwala na skuteczniejszą naukę.

Typy kursów

Zajęcia indywidualne z języka ukraińskiego przewidziane są dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Na podstawie dotychczasowej wiedzy, dobieramy formułę zajęć oraz ich częstotliwość. Bez znaczenia czy chcesz nauczyć się języka komunikatywnie, czy chciałbyś poszerzyć swoje biznesowe kwalifikacje, nasza szkoła dopasuje się do Twoich potrzeb.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe