Kurs języka ukraińskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Szczecinie?

Jeśli jesteś mieszkańcem Szczecina lub okolicy, zapraszamy serdecznie na nasze dedykowane kursy języka ukraińskiego. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom od języka poznasz najskuteczniejsze metody nauczania i odkryjesz nowe pasje. Dla każdego ucznia staramy się przygotować spersonalizowaną ofertę, która pomoże w realizacji planów na przyszłość. Uczestnictwo w kursie wpływa na umiejętność przyswajania wiedzy i poprawia pamięć. Bez znaczenia, czy zapiszesz się na kurs, by zyskać pewniejszą pozycję na rynku pracy, czy kierują Tobą prywatne pobudki. Gwarantujemy, że w obu przypadkach poznawanie nowego języka będzie wspaniałą przygodą i szansą na poznawanie nowych kultur. Nasze kursy dają szansę, by móc fachowo władać ukraińskim, w każdej sytuacji.

Kurs języka ukraińskiego Szczecin

Ukraiński w Szczecinie to elastyczny i profesjonalny kurs, który pasuje do każdego rodzaju potrzeb. Różnorodność naszych kursantów motywuje nas do stałego wzbogacania naszej oferty. Dużą popularnością cieszą się wśród kursantów lekcje indywidualne, na których lektor może skoncentrować się wyłącznie na jednej osobie. Z drugiej strony, zajęcia grupowe umożliwiają praktykę umiejętności komunikacyjnych i przełamanie bariery językowej. Nasi lektorzy i speakerzy prowadzą również lekcje online, które są chętnie wybierane przez osoby mieszkające poza Szczecinem. ProfiLingua organizuje także rozmaite formy współpracy dla firm, zajęcia z ukraińskiej konwersacji oraz intensywne kursy wakacyjne.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Szczecinie?

Chwalimy sobie korzystne ceny i niezwykle bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Chcemy nauczyć naszych kursantów sprawnego władania językiem ukraińskim. Praktyczna nauka ukraińskiego daje możliwości do swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że największy nacisk kładziemy właśnie na komunikację. To coś więcej niż lekcje teoretyczne, znajomość słówek i gramatyki. Aby to osiągnąć potrzebują wzmocnić pewność siebie i świadomość, że dadzą sobie radę w każdej sytuacji. My pomagamy im pokonać największą trudność, jaką jest bariera językowa. Zawsze chętnie służymy poradą i dbamy o to, by kurs ukraińskiego w Szczecinie dał pożądaną wiedzę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe