Kurs języka ukraińskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się ukraińskiego w Poznaniu?

Ten niedoceniany wschodni sąsiad rośnie w siły, a otwieranie własnej działalności na terenie Ukrainy jest coraz bardziej opłacalne. Być może to Twoja szansa na rozpoczęcie interesów na bliskim wchodzie? Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do wzięcia udziału w naszych profesjonalnych kursach języka ukraińskiego. Jednak musisz mieć świadomość, że to spora trudność, kiedy nie będziesz znać języka. Przeszkól swoich pracowników i zapisz się na kurs ukraińskiego w Poznaniu!

Kurs języka ukraińskiego Poznań

Kursy języka ukraińskiego w Poznaniu odbywają się w grupach oraz indywidualnie – w zależności od potrzeb i wymagań naszych uczniów. Bez względu na umiejętności i wiek możesz wziąć udział w naszych szkoleniach i wypracować zdolność porozumiewania się po ukraińsku w dowolnej sytuacji życia. Możesz wybrać spośród wielu rozmaitych rodzajów szkoleń: wakacyjnych, intensywny, online i konwersacyjnych. Specjalizujemy się również w niezawodnych szkoleniach dla firm, podczas których uczymy języka branżowego. Po skończeniu kursy otrzymasz wartościowy certyfikat, jak również szansę na kontynuację nauki na wyższym poziomie.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka ukraińskiego w Poznaniu?

Wbrew pozorom ukraiński jest bardzo przyjemny w nauce i już po kilku pierwszych lekcjach zobaczysz pierwsze postępy. Kursy językowe poprawiają zdolność komunikacji i wzmacniają pewność siebie. Możesz poćwiczyć pracę w grupie i nawiązać nowe znajomości. Pod okiem naszych specjalistów w Poznaniu, poćwiczysz ukraińską gramatykę i poznasz słownictwo. Pokonasz barierę językową, dzięki czemu podróż i praca na Ukrainie będzie możliwa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe