Kurs języka portugalskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego we Wrocławiu?

Nauka języka portugalskiego sprawi, że zdecydowanie łatwiej porozumiesz się z obcokrajowcami, którzy mówią w tym języku. Masz szansę na zdobycie pracy za granicą lub podjęcia studiów na wyższych uczelniach. Pozwala to również na swobodne podróżowanie oraz poznanie kolejnych, podobnych języków jak hiszpański, włoski czy francuski. Z pewnością nauka portugalskiego będzie odbywać się w przyjemnej atmosferze, dzięki naszej doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze lektorów. Poznasz niezbędną językową wiedzę oraz dowiesz się wszystkich zagadnień związanych z tajnikami gramatyki czy słownictwa. Zapisz się na kurs portugalskiego w ProfiLingua we Wrocławiu, a przekonasz się, że nauka może być prosta oraz przyjemna. U nas warto się uczyć, ponieważ wykorzystujemy metodę komunikatywną, która stawia na zastosowanie języka w praktyce.

Kurs języka portugalskiego Wrocław

Kurs portugalskiego może odbywać się w grupach, indywidualnie z lektorem lub nawet online. To Ty wybierasz jakie zajęcia Cię interesują, ponieważ my elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, przedstawiając mu elastyczny plan nauki. Dzięki nam nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po portugalsku. Wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a my pomożemy dopasować dla Ciebie odpowiednie zajęcia.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego we Wrocławiu?

Nauka portugalskiego pozwoli Ci nauczyć się najważniejszych zagadnień, które przydadzą Ci się podczas porozumiewanie się z innymi zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i zawodowego. U nas skutecznie nauczysz się portugalskiego, ponieważ uczymy każdego, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Dzięki naszej metodzie nauczania PROFI przełamiesz barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie, co pozwoli na posługiwanie się portugalskim w pełni naturalnie oraz swobodnie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe