Korepetycje z języka portugalskiego

Nasza szkoła językowa ProfiLingua posiada wieloletnie doświadczenie w nauce języków obcych, o czym świadczą tysiące zadowolonych kursantów w całym kraju. Dobrze wiemy, jak uczyć skutecznie, ciekawie i w angażujący sposób, aby nabyta wiedza została na długo. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka portugalskiego, które pozwolą na szybkie opanowanie zagadnień i zwiększanie kompetencji językowych, niezależnie od poziomu, na którym się znajdujesz!

Dlaczego warto się uczyć języka portugalskiego?

W obecnych czasach wszyscy uważają, że wyłącznie znajomość języka angielskiego zapewni im wymarzoną pracę i świetlaną przyszłość. Jednak warto pomyśleć także o innym, najlepiej mało popularnym języku, który nie tylko urozmaici CV, ale sprawi, że zyskasz w oczach pracodawcy. Ciekawą propozycją, jest nauka języka portugalskiego. Opanowując język portugalski, możesz także w następnej kolejności rozpocząć naukę takich języków jak francuski, hiszpański oraz włoski, gdyż języki te są do siebie zbliżone. Warto również postawić na niszową propozycje językowa, która nie cieszy się aż taką popularnością i zapewni nam większa wartość na rynku pracy.

Dla kogo są korepetycje z języka portugalskiego?

Korepetycje z języka portugalskiego powstały z myślą o kursantach, którzy z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą wziąć udziału w zajęciach w grupie. Ucząc się pod nadzorem profesjonalnego lektora lub native speakera z pewnością o wiele szybciej dostrzeżesz pierwsze pożądane efekty. Nauczyciel będzie też mógł nadzorować i monitorować Twoje postępy w nauce, a w razie gdy jakiś materiał sprawi Ci więcej trudności – odpowiednio zareaguje. To także idealne rozwiązanie dla nieśmiałych, którzy wolą uczyć się w ciszy i spokoju. Oprócz tego warto jeszcze zaznaczyć, że korepetycje z portugalskiego są przeznaczone dla osób, które planują swoją przyszłość z Portugalią.

Wybierasz się do tego kraju w celach zarobkowych lub po prostu, chcesz zwiedzić piękną Lizbonę? Bez względu na przeznaczenie Twojej podróży, warto znać język. Pamiętaj, że nie w każdym zakątku świata ludzie potrafią porozumiewać się w języku angielskim.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka portugalskiego?

W ProfiLingua może uczyć się każdy bez względu na to, czy dopiero zaczyna, czy miał już styczność z portugalskim. Doświadczony lektor lub native speaker dobierze odpowiednio materiał do Twoich zainteresowań i hobby, dzięki czemu nauka będzie wyłącznie czystą przyjemnością. Korepetycje indywidualne z języka portugalskiego to niepowtarzalna szansa na opanowanie języka na wybranym poziomie.

Typy kursów

Zajęcia indywidualne z języka portugalskiego zostały starannie zaplanowane w taki sposób, aby każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania mógł wziąć w nich udział. Na podstawie dotychczasowej wiedzy i wstępnej weryfikacji kursanta, dobieramy formę zajęć oraz ich częstotliwość. Bez znaczenia czy chcesz nauczyć się języka komunikatywnie, czy chcesz poszerzyć swoje kompetencje – nasza szkoła będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe