Kurs języka portugalskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Toruniu?

Język hiszpański i włoski nie są już w dzisiejszych czasach oryginalną umiejętnością. Przyszedł czas na język portugalski! Okazuje się być bardzo pożądaną umiejętnością na rynku pracy i docenianą, oryginalną zdolnością. Dlatego jeżeli chcesz zaimponować pracodawcy – zapisz się na kurs języka portugalskiego w Toruniu. To znakomita szansa do nawiązania nowych znajomości i zbudowanie pewności siebie. Nauka w szkole językowej to wiele korzyści, a inwestycja we własny rozwój jest bardzo opłacalna. Przyjdź i przekonaj się, że język portugalski jest również przyjazny w nauce, a lekcje pod okiem profesjonalisty bardzo szybko przynoszą widoczne efekty.

Kurs języka portugalskiego Toruń

Zanim rozpoczniesz naukę języka portugalskiego w Toruniu, będziemy musieli sprawdzić Twoje umiejętności. Dzięki temu precyzyjnie dobierzemy dla Ciebie poziom trudności nauczania i odpowiednią grupę zajęciową. Po rozmowie o Twoich potrzebach i celach na przyszłość wybierzemy również tryb nauczania. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia w formie podstawowego kursu w grupach, ale również nauki konwersacji, online czy szkoleń dla firm. Oferta jest bogata w rozmaite kursy, dlatego na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Twoim potrzebom. Portugalski w Toruniu to zajęcia w miłej atmosferze, których efekty są dostrzegalne już po kilku pierwszych lekcjach.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Toruniu?

Nauka języka portugalskiego to dla Ciebie szansa na rozwój i wybranie własnej ścieżki kariery. Pomożemy Ci opanować język na wybranym przez Ciebie poziomie, co pozwoli Ci na swobodną rozmowę w języku portugalskim. Międzynarodowe firmy, które poszukują pracowników wielojęzycznych, na pewno się o Ciebie upomną. Podczas pracy w grupach nauczysz się jak prawidłowo prowadzić dialog, rozmowę kwalifikacyjną czy korespondencję mailową. Wszystko dzięki profesjonalnym kursom języka portugalskiego w Toruniu!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe