Kurs języka portugalskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Szczecinie?

Nauka języków obcych jest obecnie bardzo przydatna oczywiście na rynku pracy lub gdy chcemy podjąć się studiów na zagranicznych uczelniach. Interesujesz się kulturą Ameryki Południowej lub chcesz podróżować po Portugalii? Zapisz się na kurs portugalskiego do ProfiLingua w naszej placówce w Szczecinie. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy mają za zadanie nauczyć Cię wszystkich językowych zagadnień, a Ty zdobędziesz niezbędne umiejętności, które wykorzystasz na co dzień. Kierujemy się naszą metodą nauczania PROFI, która nawiązuje głównie do metody komunikatywnej, mającej na celu poznanie języka przede wszystkim od praktycznej strony, aby porozumiewanie się nim nie stanowiło problemu.

Kurs języka portugalskiego Szczecin

W naszej szkole ProfiLingua mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Zajęcia dopasowujemy do potrzeb uczniów, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla Ciebie. Możesz skorzystać z kursów dla początkujących lub bardziej zaawansowanych. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test portugalskiego, a dowiesz się, jakie zajęcia będą właśnie dla Ciebie. Dbamy o różnorodną tematykę, aby móc następnie wykorzystać ją w rozmowach oraz podczas posługiwania się językiem zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Szczecinie?

Dzięki nam zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz barierę językową, dlatego porozumiewanie się po portugalsku będzie w pełni naturalne oraz swobodne. Z pewnością znając portugalski, możesz swobodnie podróżować po Portugalii, Brazylii czy innych krajach Ameryki Południowej. Nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po portugalsku. Nauka w naszej szkole nie musi odbywać się tylko na zajęciach grupowych, ale również masz możliwość zapisania się na kurs indywidualny czy online. Dopasujemy się do Twoich potrzeb, aby nauka języka przebiegała w odpowiednim tempie oraz przyjemnej atmosferze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe