Kurs języka portugalskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się portugalskiego w Poznaniu?

Chcesz nauczyć się portugalskiego lub planujesz podróżować po Portugalii czy Brazylii? Nic trudnego! Zapisz się na kurs języka portugalskiego w Poznaniu, a poznasz wszelkie niezbędne zagadnienia, które będą dla Ciebie istotne podczas porozumiewania się językiem. Będzie to dla Ciebie świetna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności lingwistyczne oraz zdobyć nową wiedzę związaną z portugalskim. U nas nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć w tym języku, dzięki naszej metodzie nauczania PROFI, która jest nastawiona na naukę języka przede wszystkim w praktycznym ujęciu. Wykorzystujemy materiały renomowanych wydawnictw, a doświadczona kadra lektorów i native speakerów czuwa nad postępami pracy.

Kurs języka portugalskiego Poznań

Uczyć się portugalskiego może każdy, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania, dlatego nasze kursy stworzone są dla osób, które chcą nauczyć się języka w przyjemnej atmosferze. Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia będą dla Ciebie – zapisz się na kurs w ProfiLingua, a przekonasz się, że portugalski umożliwi Ci uczenie się innych języków, np. hiszpańskiego czy włoskiego. Możesz zacząć naukę na zajęciach grupowych, indywidualnych czy online – wybór należy do Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka portugalskiego w Poznaniu?

Wyjazd za granicę nie będzie dla Ciebie problemem, a poznany język sprawi, że łatwiej dogadasz się z obcokrajowcami, którzy znają portugalski. Rozmowa po portugalsku stanie się prosta i w pełni naturalna. Polecamy naukę języka wszystkim, którzy chcą wyróżnić się na rynku pracy, podjąć się studiów wyższych czy rozwijać swoje umiejętności lingwistyczne. Dzięki nam zyskasz również więcej pewności siebie i skutecznie przełamiesz barierę językową. Poznaj wszystkie zalety nauki w naszej placówce, a przekonasz się, że nauka będzie odbywać się przede wszystkim w przyjemnej atmosferze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe