Korepetycje z języka duńskiego

Nasza szkoła językowa ProfiLingua specjalizuje się również w udzielaniu korepetycji z języków niszowych, które nie cieszą się aż taką popularnością. Dobrze wiemy, jak istotne w takim przypadku jest indywidualne podejście do kursanta oraz jak trudno znaleźć rzetelnego nauczyciela, który pomoże nam w efektywnej nauce. Dlatego właśnie jesteśmy tu dla Ciebie!

Dlaczego warto się uczyć języka duńskiego?

W obecnych czasach wszyscy uważają, że wyłącznie znajomość języka angielskiego zapewni im wymarzoną pracę i świetlaną przyszłość. Coraz częściej jednak myślimy, że warto umieć inny, mniej popularny język, który nie tylko urozmaici CV, ale sprawi, że zyskasz w oczach pracodawcy. Duński to język skandynawski, pochodzący z grupy języków germańskich. Osoby, które podejmą się opanowania go, muszą przygotować się także na naukę gardłowych i nietypowych dla naszego języka dźwięków. Przez wzgląd na trudność duńskiego pracodawcy bardzo dobrze oceniają osoby, które potrafią nim władać. Indywidualne korepetycje to niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się odpowiedniej fleksji oraz gramatyki duńskiej.

Dla kogo są korepetycje z języka duńskiego?

Korepetycje z języka duńskiego powstały dla tych, którzy nie przepadają za nauką w większych grupach i wolą robić to w pojedynkę. Zanurzając się w język pod nadzorem profesjonalnego lektora lub native speakera z pewnością o wiele szybciej dostrzeżesz pierwsze pożądane efekty. Nauczyciel będzie też mógł nadzorować i monitorować Twoje postępy w nauce. W razie gdy jakiś materiał sprawi Ci więcej trudności – odpowiednio zareaguje. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy przez wzgląd na napięty grafik, nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w zajęciach grupowych. Warto jeszcze zaznaczyć, że korepetycje z duńskiego są dedykowane osobom, które planują swoją przyszłość ze Skandynawią. Wybierasz się do tego kraju w celach zarobkowych? A może po prostu chcesz zwiedzić ten rejon? Bez względu na przeznaczenie Twojej podróży, warto znać język. Pamiętaj, że nie w każdym zakątku świata ludzie potrafią porozumiewać się w języku angielskim.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka duńskiego?

Naukę w naszej szkole możesz rozpocząć bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy miałeś już styczność z duńskim. Doświadczony lektor lub native speaker dobierze odpowiednio materiał do Twoich zainteresowań i hobby, dzięki czemu nauka będzie wyłącznie czystą przyjemnością. Korepetycje indywidualne z języka duńskiego to niepowtarzalna szansa na opanowanie języka na wybranym poziomie.

Typy kursów

Zajęcia indywidualne z języka duńskiego zostały starannie zaplanowane w taki sposób, aby każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania mógł wziąć w nich udział. Na podstawie dotychczasowej wiedzy i wstępnej weryfikacji kursanta, dobieramy formę zajęć oraz ich częstotliwość. Bez znaczenia czy chcesz nauczyć się języka komunikatywnie, czy chcesz poszerzyć swoje kompetencje – nasza szkoła będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe