Kurs języka francuskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Poznaniu?

Jeśli chcesz nauczyć się francuskiego, to skorzystaj z zajęć w naszej szkole ProfiLingua w Poznaniu. Obecnie wiele osób uczy się tego języka ze względu na zamiłowania do kultury Francji, czy po prostu chcą rozpocząć studia lub pracę w kraju frankofońskim. Oferujemy bogatą ofertę kursów językowych, gdzie masz możliwość wyboru dla siebie najlepszych zajęć, które będą Cię interesować. ProfiLingua obala mit, że nauka francuskiego może być trudna. Sprawimy, że szybko nauczysz się języka i bez problemu będziesz mógł się nim posługiwać na co dzień w wielu sytuacjach. Z pewnością nauka francuskiego pozwoli Ci na otwarcie drzwi do wielu nowych możliwości związanych z pracą lub wykształceniem.

Kurs języka francuskiego Poznań

Do nauki francuskiego w naszej szkole w Łodzi zachęcamy wszystkich, którzy chcą uczyć się języka – niezależnie czy rozpoczynają swoją przygodę, czy kontynuują edukację na wyższym poziomie. Nasza oferta kursów skierowana jest do każdego – dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Dlatego bez problemu możesz skorzystać z zajęć intensywnych, dla firm, egzaminacyjnych, konwersacyjnych czy maturalnych. Przeprowadzamy lekcje w grupach, indywidualnie oraz online – Ty wybierasz, jaka forma zajęć Cię interesuje.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Poznaniu?

Dzięki kursowi francuskiego w Poznaniu masz możliwość nauki z wykorzystaniem metody komunikatywnej, która skupia się na praktycznym zastosowaniu języka w codziennych oraz zawodowych sytuacjach. Wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów sprawi, że szybko zauważysz pierwsze efekty nauki. Ponadto będziesz na zajęciach korzystać z materiałów renomowanych wydawnictw, dzięki czemu przerobisz różnorodną tematykę. Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb oraz oczekiwań, a osiągnięcie zamierzonego celu będzie znacznie łatwiejsze. Przekonaj się, że nauka w ProfiLingua może okazać się przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe