Kurs języka niderlandzkiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego w Poznaniu?

Wielu Polaków wyjeżdża do Holandii z przekonaniem, że z pewnością wystarczy im znajomość angielskiego. Oczywiście większość tamtejszej społeczności posługuje się tym językiem, ale jeśli zamierzamy mieszkać, studiować lub pracować właśnie w Holandii, znajomość niderlandzkiego będzie konieczna. Dlatego, zapisz się na kurs do naszej szkoły ProfiLingua w Poznaniu. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę językową. Poznasz najważniejsze zagadnienia oraz nauczysz się tajników słownictwa czy gramatyki języka. Zapisz się na kurs już dzisiaj i przekonaj się, że nauka w naszej szkole językowej jest skuteczna, szybka oraz niezwykle prosta. ProfiLingua wykorzystuje innowacyjną metodę nauczania, dzięki której nauczysz się niderlandzkiego i będziesz płynnie posługiwać się nim w codziennym życiu.

Kurs języka niderlandzkiego Poznań

Nie istotny jest powód, dla którego chcesz uczyć się niderlandzkiego. Naszym zadaniem jest dopasować się do Twoich możliwości, a my przedstawimy dla Ciebie indywidualny plan nauki. U nas może uczyć się każdy – dzieci, młodzież oraz dorośli. W naszej ofercie znajdziesz kursy na kilku poziomach, do których przydzielamy w zależności od umiejętności. Aby poznać swoje językowe zdolności, wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego. Następnie przyporządkujemy Cię do odpowiedniej grupy dla początkujących, średnio zaawansowanych lub zaawansowanych. Zapisz się do nas na kurs grupowy, indywidualny lub online, a będziesz mógł liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego w Poznaniu?

Przede wszystkim porozumiewanie się w języku niderlandzkim nie będzie dla Ciebie stanowić żadnego problemu. Podczas kursu poznasz podstawowe słownictwo, gramatykę, a także nauczysz się pisać, mówić, czytać czy rozumieć po niderlandzku. Nabierzesz więcej pewności siebie oraz wytrenujesz poprawiny akcent. Ponadto przełamiesz barierę językową, co pozwoli na swobodne porozumiewanie się z innymi w sposób naturalny. Z pewnością język niderlandzki przyda Ci się, jeśli planujesz swoją przyszłość z Holandią lub innymi państwami, które posługują się właśnie tym językiem.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe