Kurs języka japońskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Poznaniu?

Coraz więcej ludzi marzy o przeprowadzce do Japonii. A dzięki lekcjom japońskiego w ProfiLingua, to właśnie Ty masz szansę rozpocząć tam swoje życie na nowo. Nasz kurs japońskiego w Poznaniu przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę tego języka. Bez znaczenia, na jakim poziomie jesteś i ile masz lat. Warto uczyć się języków obcych, ponieważ ma to realny wpływ na Twoją przyszłość i pomoże Ci w poszukiwaniu pracy w międzynarodowej firmie.

Kurs języka japońskiego Poznań

Na grupowych szkoleniach japońskiego w Poznaniu jednocześnie jest nie więcej niż 12 osób. Pozwala to na poświęcenie odpowiedniej ilości uwagi każdemu kursantowi. Możesz również wybrać naukę indywidualną – sam na sam z nauczycielem. W zależności od Twoich prywatnych potrzeb, możesz wybrać spośród rozmaitej oferty kursów: konwersacyjnych, dla firm czy maturalnych. Elastyczny grafik daje możliwość nauki nawet najbardziej zapracowanej osobie. Zapisu mogą dokonać osoby, bez względu na wiek i umiejętności, a rodzice mogą również zapisać swoje dzieci. Zacznij pod okiem profesjonalisty przełamywać swoją barierę językową. Gwarantujemy skuteczną naukę języka w przyjemnej atmosferze. Nauczymy Cię japońskiego, bez względu na dotychczasowe umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Poznaniu?

Dzięki zajęciom w ProfiLingua w Poznaniu zyskasz szanse na swobodne podróżowanie po Japonii. Porozmawiasz w ich ojczystym języku i zyskasz szansę na wyrażenie własnego zdania i czynne uczestnictwo w rozmowie. Poprawimy Twoje kompetencje językowe, poznasz alfabet i podstawowe zwroty przydatne w życiu codziennym. Będziesz w stanie skonstruować zdanie i zrozumieć prosty komunikat. Jeżeli nie możesz dopasować się do naszego planu zajęć, lub nie mieszkasz już w Polsce – zapisz się na kurs online. To nauka gdzie chcesz i kiedy chcesz! Rozmaita oferta kursów i szkoleń to wizytówka naszej firmy, a zadowolenie naszych kursantów i zdobycie przez nich pożądanej wiedzy – motywacja do dalszej pracy.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe