Kurs języka włoskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Poznaniu?

Jeżeli jesteś miłośnikiem włoskiej kultury i kuchni, to najwyższy czas dowiedzieć się czegoś więcej o tym kraju. A najlepiej – poznać język. Dzięki temu, będziesz mógł/mogła chłonąć włoską sztukę i kulturę, podróż do Rzymu czy Wenecji stanie się o wiele bardziej wartościowa, a praca w tym kraju jak najbardziej możliwa. Jeśli chcesz zainwestować we własny rozwój i poszerzyć horyzonty – zapraszamy do naszych placówek ProfiLingua Poznań, aby zapoznać się z bogatą ofertą naszych kursów - dla każdego!

Kurs języka włoskiego Poznań

Włoski Poznań, to starannie opracowane kursy językowe, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i praktykę naszych nauczycieli. Chcemy umożliwić każdemu skuteczne lekcje języka, dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę o kursy indywidualne i szkolenia online. Zajęcia grupowe odbywają się w dwunastoosobowych grupach, dlatego kursanci mają równe szanse na czynne uczestnictwo w zajęciach. To również niepowtarzalna okazja do poznanie nowych ludzi i przełamanie bariery językowej, która jest obecnie coraz częstszym zjawiskiem.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Poznaniu?

Podjęcie się nauki włoskiego może być wspaniałą zabawą i niezwykle budującym doświadczeniem. Po skończeniu kursu wyjdziesz z pożądaną wiedzą, która umożliwi Ci swobodną komunikacje w języku włoskim. Będziesz mógł powiedzieć o swoich marzeniach, planach na przyszłość i wyrazić opinie na dany temat. Potencjalny pracodawca na pewno doceni oryginalną umiejętność posługiwania się nietypowym językiem i być może chętniej zatrudni na dane stanowisko. Tym samym zyskasz szansę na prace we Włoszech, lub w firmie która prowadzi negocjacje z tym krajem. A może uda Ci się zostać międzynarodowym tłumaczem? Wszystko przed Tobą, dlatego zapisz się na naukę włoskiego w Poznaniu i przekonaj, jak wartościowe jest to przeżycie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe