Kurs języka szwedzkiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Poznaniu?

Coraz więcej Polaków emigruje do Szwecji szukając poprawy jakości życia. Niestety, znalezienie pracy nie jest takie proste bez znajomości języka. Dlatego teraz, mieszkańcy Poznania i okolic mają wyjątkową szansę na naukę szwedzkiego wspólnie z doświadczonym lektorem. Znając język Twoje szanse na zdobycie pracy w Szwecji będą stanowczo zwiększone! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie stabilną przyszłość i zyskać oryginalną umiejętność. Realizujemy szkolenia w przeróżnych formach, dzięki czemu masz szansę biegle mówić po szwedzku. Dlatego, jeżeli wiążesz swoją perspektywę z tym krajem, koniecznie wybierz kurs językowy w ProfiLingua. Zapraszamy również na kursy dzieci i młodzież, aby już od najmłodszych lat uczyły się niszowych języków obcych.

Kurs języka szwedzkiego Poznań

Organizujemy kursy szwedzkiego dla dorosłych, dzieci i młodzieży. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Po wstępnej rekrutacji przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy lub rozpoczniemy indywidualną naukę. Po ukończeniu kursu zdobędziesz wartościowy certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka szwedzkiego na danym poziomie. Wszystkie kursy odbywają się w rozmaitych formach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swojego dziecka. Kursy wakacyjne i intensywne pozwolą w dwa miesiące opanować roczny materiał, a kusy online umożliwią naukę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy również do skorzystania z kursów dla firm, podczas których szkolimy ze słownictwa i zwrotów biznesowych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Poznaniu?

Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Szwecji i życie na terenie tego kraju będzie o wiele prostsze. Kurs języka szwedzkiego w Poznaniu daje szansę na naukę pracy w grupach i tym samym buduje pewność siebie. Podczas zajęć poznasz nie tylko gramatykę i słownictwo szwedzkie. Przede wszystkim nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach możesz brać aktywny udział aby pokonać barierę językową i w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed rozmową w obcym języku. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a nieograniczone perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe