Kurs języka norweskiego w Poznaniu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Poznaniu?

Język norweski stał się obecnie bardzo popularny ze względu na duże zainteresowanie kulturą skandynawską. Związane jest to również z większą ilością ofert pracy, dlatego nie brakuje osób chętnych do wyjazdu właśnie w te okolicy. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się norweskiego, zapisz się na kurs w ProfiLingua w Poznaniu, a z pewnością zapoznasz się z najważniejszymi tajnikami gramatyki oraz słownictwa. Nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po norwesku. Ponadto do Twojej dyspozycji jest wykwalifikowana kadra lektorów, która będzie czuwać nad postępami pracy oraz efektami nauki. Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz szybką naukę na zajęciach grupowych oraz indywidualnych. Możesz również skorzystać z zajęć online.

Kurs języka norweskiego Poznań

Zachęcamy do nauki języka norweskiego wszystkich, którzy są zainteresowani kulturą skandynawską lub wiążą swoją przyszłość z tym krajem pod względem prywatnym oraz zawodowym. Oferujemy zajęcia podzielone na poszczególne kursy dopasowane do Twoich umiejętności, a mogą z nich skorzystać zarówno dzieci oraz młodzież, jak i dorośli. Proponujemy kurs intensywny, konwersacyjny czy dla firm – elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł dostosować naukę do swoich obowiązków. Wypełnij bezpłatny test norweskiego, aby dowiedzieć się, na jaki etapie zaawansowania jesteś. Skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać dla Ciebie odpowiedni kurs.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Poznaniu?

Przede wszystkim nauka norweskiego w ProfiLingua sprawi, że przełamiesz swoją barierę językową i szybko nauczysz się języka. Pomożemy Ci zwiększyć zasób słownictwa oraz wiedzy na temat języka oraz samego kraju, abyś mógł porozumieć się z innymi osobami niezależnie od kultury oraz pochodzenia. U nas możesz kontynuować naukę na kolejnym poziomie lub zacząć swoją przygodę z norweskim od podstaw. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języka norweskiego w ProfiLingua. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł szybko osiągnąć zamierzony cel.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe